Limit sprzedaży

Witam . Jetem nowm sprzedawcą i nie ogarniam jesczcze ebay. Zwłaszcza ebay w UK. Firmę mam zarejestrowaną w UK , konto równiez w banku w UK. Wystawiłem  jeden przedmiot na aukcji za 326 funtów. Zabrałęm się za wystawienie kolejnego za 500 funtów ale pojawił się komunikat , ze wygląda na to ,ze próbuję przekroczyć dozwoloną kwotę transakcji ( 650 funtów ) w tym miesiącu.. Założone konto - firmowe. Dleczego jest jakiś limit i jak zrobić żeby tego limitu nie było ? Gdzieś czytałem ,że musze mieć określoną ilosc pozytywnych opinii ale jak ją zdobyć skoro nie mogę sprzedawać więcej a w takim tempie opinie będę zbierał przez rok...

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Limit sprzedaży

limity sa na wszystkich ebayach, jest to ograniczenie dla nowych uzytkownikow lub z malym stazem sprzedazy

 

nie ma znaczenia czy prywaciarz czy firma, limity obowiazuja wszystkich, nowo zarejestrowanych, limity obowiazuja od jakis 2-3 lat

 

poniewaz zblizasz sie do limity, to w tym miesiacu wiecej juz nie wystawisz, bo limit albo 10 przedmiotow na miesiac, albo okreslona kwotra w tym przypadku tak jak piszesz 650 funtow

 

natomiast masz nast. ograniczenie jesli bus chcial sprzedawac za granica to musisz zdobyc 10 opinii za sprzedaz a od ostatniej opinii musi uplynac minimum 90 dni

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limit sprzedaży

Anglika na ebay.pl też obowiązują limity?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Limit sprzedaży

Tak anglika też obowiązują limity.
Limity są jedne dla wszystkich ebay.de, ebay.co.uk.

Posiadając konto w UK możesz logować się na konto pl de itd.
Lecz limit masz taki sam i jeden na wszystkie konta.
Najłatwiej jest rozwijać sprzedaż i powoli pisać z prośbą o zwiększenie limitów.


Widzę już chyba setny post na tym forum odnośnie limitów.

Pewnego dnia zmuszę się i napisze swoją historię budowania limitów.

 

Z wielką prośbą do Was, wystarczy usiąść i poczytać regulamin oraz sposoby rozwijania sprzedaży a oczy Wam się otworzą.
A jak czegoś nie wiecie zakładka kontakt i wyślijcie e-mail do ebay.pl na pewno pomogą.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź