anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

Witam, nie wiem jak to roumować bo krótko prowadzę sprzedaż za granice, ale ostatnio sprzedałam kilka przedmiotów m.in. do UK, Francji i Niemiec. Płatność ralizowana odrazu ale na paypal przy każdej z nich jest komunikat, że środki niedostępne do pewnej daty. Rozumiem, że ma to związek z ewentualnym zwrotem?

Druga sprawa jest taka że sprzedałam towar do USA i pieniądze śą równiez narazie niedostepne ale pojawił się -minus w PLN o wartość tego przedmiotu. Dlczego tak jest?

 

 

pozdrawiam

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

krótko prowadzę sprzedaż za granice....

 

i dlatego masz zablokowane środki, poprostu czekają aż któryś kupujący zgłosi, że nie otrzymał paczki itp.

Po tym czasie środki będą dostępne.

 

Co do drugiej sprawy to nie wiem zabardzo o co chodzi. Nigdy tak nie miałem.

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

też mam coś takiego

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

paypal1.jpg

 

nic z tego nie rozumiem, bo mam pieniądze oczekujące i żadnych zobowiązań finansowych do ebay itp

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Krótkie pytanie o paypal - stan minusowy

W tym przypadku akurat tak jest ale nie koniecznie tak jest w praktyce.

Mozna miec 1000000000 opini  pozytywnych i mieć zablokowne środki na koncie w danej walucie.

My tak mamy w lutym i marcu. Poprostu w miesiącu styczniu wystawiliśmy mało rzeczy na ebay.com i na zablokowano nam USD na 21 dni a mieliśmy od lat odblokowane i status ten naj naj. Poprostu za mało sprzedaliśy.

Szczerze powiem miałem dość ebay.com wciąz spory opóźnienia przesyłek, przesyłki ginęły. Jak nie urok to ......

Oczywiście część wystawiamy na ebay.,com ale tylko sprcyficzny repertuar.

 

Powoli przeprowadzalismy się na ebay.de i tu jak najbarziej cały czas  € jest odbkokowane a także wszystkie inne przywileje.

 

Pozdrawam.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź