anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

otworzył spór,domaga się zwrotu pieniędzy lub.... ponownego wysłania na numer bloku wielorodzinnego.Google street view pokazuje że nie jest to dom jednorodzinny.Kupujący zarzuca mi pomyłkę w adresie chociaż zrobiłem zdjęcie zwrotu i adres jest identyczny jak podany,Kupujący widział to zdjęcie i dalej twierdzi że zrobiłem coś nie tak.Kupujący neguje potrzebę podawania nr mieszkania/lokalu bo wie że pieniądze i tak odzyska.

 

Ebay w tej sprawie nie robi,pozwala jawnie rąbać na kasę sprzedawców.Nawet nie weryfikują oczywistych faktów.

Wiadomość 1 z 18
ostatnia odpowiedź
17 ODPOW. 17

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

facet używa słów na "k...." i na  "ch..."  w dodatku przyznał się że jako firma musiał zarejestrować siedzibę z numerem lokalu...ale tym razem używa go prywatnie więc nie musi podawać numeru,.... nie ma numeru.

 

Administracja to czyta,ma do dyspozycji i NIC nie robi

 

złożyłem oficjalną reklamację na poczcie z powodu nieuzasadnionego zwrotu,zobaczę co odpowie Polska Poczta

Wiadomość 11 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

My też mamy sporo kłopotów ale jak czytam co u Ciebie się wyprawia to normalnie Golgota.
Pozdrawiam.
Wiadomość 12 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

powtórzę jeszcze raz,facet POSIADA numer lokalu ale go nie podaje gdyż jest mu on potrzebny dla kontaktów z urzedem skarbowym

Facet przysłał mi zdjęcie swoich drzwi (nie nie znaczące bo mógł ingerować) no ale... wiele się wyjaśniło.Jego niepełne nazwisko znajdowało się około 30 cm w górę od progu,listonosz żeby mógł je przeczytać musiałby kucać i wytężać wzrok.

Wiadomość 13 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

Najnowsze wiadomości z frontu...

Ebay jednak upomniał kupującego za wulgaryzmy,kupujący w odwecie za to wystawił kłamliwego negatywa co mnie cieszy bo kwalifikuje się do usunięcia.

Wiadomość 14 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

no cóż takie uroki sprzedaży na ebay'u, sprzedasz 1000 rzeczy i zawsze znajdzie się jakiś inteligent co mu nie bedzie pasował produkt.

U mnie rzadko zdażają sie takie przypadki ale sprzedaję tylko na Niemcy, jednak gdy niemiec widzi malutką rysę na produkcie to nie ma gadania tylko zwrot na mój koszt.

Wiadomość 15 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

have thoroughly reviewed your case and I can see that you have provided tracking information (RR666134432PL). However, it does not show that the item was posted to the buyer’s registered address and I understand that the item was returned to you. Please be informed Wojciechthat with this reason, we are unable to have the case closed on your favour.

 

No teraz to przegieli,chciałbym poinformować szanowny Ebay że ŻADEN tracking nie pokazuje adresu kupującego.Co najwyżej kod pocztowy,akurat w Szwecji nawet kodu nie ma.Wysłałem zdjęcie zwróconej przesyłki,widać tam wyraźnie że została wysłana na ZAREJESTROWANY adres.Zignorowali to,stalinowskie metody....

Wiadomość 16 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

przeanalizowałem tracking,kupujący dokonał dyspozycje na poczcie które przekierowują jego przesyłki do punku odbioru w supermarkecie.Przesyłka leżała tydzień i wróciła,dostał powiadomienie.

 

Wysłałem DOWÓD do administracji U.K w postaci skanu książki nadawczej,widnieje tam że wysłałem mu na taki adres jaki podał.Pewnie stwierdzą że spreparowałem książkę nadawczę a a pieczątkę poczty zrobiłem sobie z ziemniaka..

 

Wiadomość 17 z 18
ostatnia odpowiedź

Klient podał tylko numer bloku wielorodzinnego jako swój adres

Ebay zmienił swoją decyzję i zamknął spór na moją korzyść.Czekam jeszcze na usunięcie negatywa.To krok w dobrą stronę.

Wiadomość 18 z 18
ostatnia odpowiedź