anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak pogodzic sprzedaz na roznych rynkach?

Witam.

Od jakiegos czasu sprzedaje poprzez ebay.co.uk. Mam zalozony na ebayu sklep, porobione kategorie i cos tam sie sprzedaje.

 

Teraz zaczalem wystawiac przez holenderskiego ebaya, tak zeby wejsc na rynek holenderski. 

Problem w tym, ze potencjalny holenderski klient widzi co prawda przygotowana przeze mnie oferte po holendersku, ale wszystkie kategorie sa po angielsku. To jeszcze pol biedy, ale w ten sposob dubluja mi sie w tych kategoriach aukcje (po angielsku i holendersku)

 

http://stores.ebay.nl/MIX-NET-SPORT/Pants-And-Shorts-/_i.html?_fsub=473154219&_sid=1062049559&_trksi...

Holender widzi 2 razy aukcje. Niestety problem jest taki, ze w sumie chcialbym miec rozne ceny w roznych krajach i nie wiem jak Holendrom "wylaczyc" widok aukcji angielskich. 

 

O dziwo wchodzac przez co.uk czy tez pl juz nie widzimy tych holenderskich aukcji. 

http://stores.ebay.pl/MIX-NET-SPORT/Pants-And-Shorts-/_i.html?_fsub=473154219&_sid=1062049559&_trksi...

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dot.: Jak pogodzic sprzedaz na roznych rynkach?

W obrebie jednego konta mozesz miec jeden sklep. Jestes pewien ze jak wystawiasz w serwisie holenderskim wystawiasz w sklepie ? Bo chyba tak nie jest dlatego nie widzisz aukcji holenderskich gdy logujesz sie do sklepu UK. Chyba najlatwiej sprobowac to sprawdzic to na fakturze.

 

Rozwiaznie - drogie konto ebay tylko dla aukcji holenderskich ale musisz to sobie przekalkulowac bo wiadomo jest to kolejna oplata za sklep.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak pogodzic sprzedaz na roznych rynkach?

Nie zakładaj drugiego konta.

 

Edytujesz aukcje z UK i jako wykluczony kraj wybierasz Holandie.

 

PS: miałeś jakąś sprzedaż przez holenderskiego ebaya? Powiem szczerze, że mam wystawione sporo czasu ale jeszcze nic nie sprzedałem.

 

 

 

 

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dot.: Jak pogodzic sprzedaz na roznych rynkach?

Dzieki.

W sumie przez ebay.nl jeszcze nic, ale dopiero zaczynam. 

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź