Identyfikator produktu

10 ODPOW. 10

Identyfikator produktu

Pisać piszą, wymyślają, tylko nikt nie informuje gdzie go wpisać. Oglądałam płyty CD w Niemczech i nigdzie nie widzę aby tam były umieszczane takie "cuda". Im się najzwyczajniej w świecie nudzi, lub lubią dokuczać ludziom. Ciekawy jaki identyfikator wpisać na rzeczy używane, albo monety 50 letnie.

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

W pole do wpisania identyfikatora, dla produktow gdy identyfikatora nie ma - mozna wybrac opcje "nie ma" cxy cos w tym sensie.

To w odziezy - jak jest w innych dzialach to moze inni napisza. Np. na Amazon nie pozwola wystawic ksiazki jesli nie ma numeru indeksowego. Moze tu tez tak jest....

**************************************
Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

Zrobiłam symulację wystawienia płyty CD i nigdzie nie widzę takiego miejsca do wpisania. Teraz umieram z nerwów. To znaczy, że mam 360 aukcji otwierać i wpisywać niby co - numer z kodu paskowego?Ja naprawdę nie wiem o co chodzi. Wysłali po czasie informację, widzę że u Niemców nie ma nic wpisanego.O co tu do jasnej ciasnej chodzi?

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

A gdzie na płycie CD jest ten GTIN ?

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

U mnie-na kupionych CD/DVD - na opakowaniu. Na kupionych z gazetą nie ma.

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

A gdzie jest na używanych bez opakowania, bo ja wywalam ta folię do śmieci.

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

Czyli jak produkt nie ma nr EAN to wystarczy zaznaczyć opcję nie dotyczy i po sprawię ? czy każdy prodkukt tak jak na amazonie musi mięc obowiązkowo podany nr EAN ?

Ebay podaje info że jak nr nie zostaną przypisane do produków to po 29 lutego wszstkie aukcje zostaną zakończone.

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

Identyfikator produktu

W którym miejscu dokładnie jest opcja zaznaczenia nie dotyczy? Nigdzie nie mogę znaleźć ani miejsca na uzupełnienie GTIN ani  na uzupełnienie nie dotyczy.

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź