INVALID ZIP CODE ebay.com

przy próbie edycji aukcji wystawionych na ebay.com (tylko na tym bo na ebay.de i uk działa normalnie) wyswietla mi na czerwono kod pocztowy do poprawienia -o co chodzi? sprzedawca który ma zlokalizowane miejsce wysyłki w Polsce już nie może wystawiać na amerykańskim ebay-u?

Wiadomość 1 z 16
ostatnia odpowiedź
15 ODPOW. 15

INVALID ZIP CODE ebay.com

Niedługo się okaże, czy tak już zostanie, czy to tylko doraźne ich rozwiązanie na ten problem, no ale system puszcza, więc powinno być ok.

Wiadomość 11 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

No to żyjemy 😉 Bez uzupełnienia 'state' nawet przechodzi. Może coś ogólnie grzebali w tym module.

Wiadomość 12 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Nawet kraj możesz zmienić, więc rypnęło im się po całości, ja tam zmieniam tylko kodzik przez nie pisanie go, aby nie prowokować ebay Emotikon: Szczęśliwy, no i lepiej nie wprowadzać w błąd klientów.

Wiadomość 13 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

Dobry pomysł.Działa!womanwink:

Wiadomość 14 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

tia... no doczekałem się bardzo pomocnej odpowiedzi:

 

"Dziękuję za kontakt z Działem Obsługi Klienta eBay.

 

Uprzejmie informuję Cię, że opisana przez Ciebie nieprawidłowość została zgłoszona specjalistom Działu Technicznego. Zajmą się oni szczegółową analizą przedstawionych przez Ciebie trudności i zaproponują najbardziej skuteczne rozwiązanie. Gdy tylko otrzymam odpowiedź, niezwłocznie się z Tobą skontaktuję. Z góry dziękuję za wyrozumiałość.

 

Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości pozostaję do Twojej dyspozycji.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia"

standard amerykansky -miło i bez treści

Wiadomość 15 z 16
ostatnia odpowiedź

INVALID ZIP CODE ebay.com

bo odpisał ci automatyczny boot wiec się nie nakręcaj.  To sa automatyczne odpowiedzi lub jakies wklejki "kopiuj" i "wklej".

Wiadomość 16 z 16
ostatnia odpowiedź