Sprzedawanie za granicę
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Rozwiązane! Angielski Ebay, sprzedaż z polski ???

Witam. Posiadam angielskie biznes konto na ebay, paypala oraz angielskie konto bankowe. Chcę prowadzić sprzedaż w anglii lecz towar wysyłać z polski. Za cholere nie wiem jak to ustawić żeby było widoczne że towar jest wysyłany z polski. Proszę o pomo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 749 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wystawianie faktur wewnątrzwspólnotowych - co i jak?

Witam, mam pytanie odnośnie sprzedaży do krajów UE. Jestem zarejestrowanym podatnikiem VAT EU 0% Wystawiam przedmiot na sprzedaż za 20 EUR i jak kupuje osoba prywatna powinienem wystawić paragon zawierający 23% VAT.Czyli kwota 20 EUR jest kwotą brutt...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2159 Wyświetlenia
  • 9 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Dokumentowanie sprzedaży ebay

Witam,mam kilka pytań odnośnie dokumentowania sprzedaży na portalu ebay bardzo prosze o pomoc dopiero zaczynam sprzedaż na ebayJakie wydruki są wystarczające ?Czy faktura generwana z systemu ebay wystarczy ? na fakturze nie ma danych sprzedającego w ...

Wysyłka do USA - Jak najszybciej drogą morską ??

Witam W jaki sposób albo jakim przewoźnikiem najszybciej dojdzie paczka do USA. Oczywiście względnie tanio Masa paczek to max 3 kg . Małe gabaryty Opcja dostawy drogą lądowo/morską dlatego że towar nie może być wysłany samolotem Pocztą jest oki tylko...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 225 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

- DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

W ZESZŁYM ROKU ZOSTAŁEM WYŚMIANY I NAZWANY PIENIACZEM,BEKSĄ ITP.. NIESTETY TO DEFINITYWNY KONIEC ŚLEDZENIA LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI( I NIE TYLKO) W USA.W 2014 JESZCZE SOBIE DAROWALI I PRZESUNELI TERMIN NA TEN ROK. TU JEST WYJASNIENIE DLACZEGO TO ZR...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2016 Wyświetlenia
  • 13 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż wysyłkowa z terytorium kraju

Witam serdecznie, bardzo proszę o kilka porad i informacji osoby, które już funkcjonują na eBay i sprzedają towar do krajów UE. Zarejestrowałem konto firmowe w eBay i powiązałem z PayPalem. Z początkiem maja (90 dni od daty 1 sprzedaży) zacznę wystaw...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 670 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zmiana adresu przez kupującego po wystawieniu faktury - JAK?

Witam.Mam taki problem i nie mogę wymyślić rozwiązania. Kupujący z USA zakupił na aukcji przedmiot, nie miałem określonej wysyłki do jego kraju więc sprawdziłem i wysłałem 'payment details' z doliczoną kwotą. Na następny dzień kupujący zmienił zdanie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 157 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

ebay.co.uk - dane do wysyłki

Witam serdecznie, bardzo proszę o informację gdzie można uzyskać tel. kontaktowy oraz mail Klienta (aby dołączyć te dane do listu przewozowego) Poprzez Menedżer Sprzedaży ebay.pl wystarczy wejść w kategorię "Sprzedane" i kliknąć w numer rekordu. Wyśi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 214 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Jak Włoch okradł mnie na 330 zł - nauka dla Polaków.

Spotkało mnie to wczoraj po 10 latach działalności. Nick z Włoch kupił 3 CD, dostał fakturę, zaczął marudzić, że chce gratisowego CD, potem żeby wysłać za darmo. Po czasie dokupił kolejny CD i znów dostał fakturę na 4 CD. Zaczął podważać koszt wysyłk...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 8382 Wyświetlenia
  • 19 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Niekończąca się aukcja ... Gdzie i jak ??

Witam,Sprzedaję przedmioty na angielskim ebayu , i mam wykupiony mały sklep na angielskim ebayu. Mam zaznaczoną opcję : Duration : Good'Til Cancelled , natomiast po miesiącu aukcje się skończyły , po czym znowu odnowiły , ale już bez sprzedanych na n...

Autorzy z największą liczbą podziękowań