Ebay zagraniczne a język

Witam jak pewnie zauważyliście jestem nowy na eBay(poprzedni temat tez pisałem)
I teraz mam pytanie niezbyt dobrze znam języki obce angielski znam ale tak pół na pół i czasami coś napisze ale nienawidzę i tu moje pytanie jak mam tłumaczyć z jednej strony niechce nikomu płacić za tłumaczenie a z drugie tłumacz niewiem czy Anglik zrozumie bo tłumacz tłumaczy dosłownie.
I tu moje pytanie czy mogę używać tłumacza?czy Anglik zrozumie o co mi chodziło w aukcji jeśli napisze ja przez tłumacza?(niechce mieć sytuacji ze np napisze zamiast nowy np **bleep**)
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Ebay zagraniczne a język

*niezawsze
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay zagraniczne a język

zalezy co sprzedajesz - google translate moze wystarczy zeby zrozumiec podstawy ale przy szczegolowych danych moze byc do kitu i po prostu nie bedzie wygladac profesjonalnie

 

przyklad oferty przetlumaczonej ewidentnie maszynowo: http://www.ebay.pl/itm/TOP-robot-kuchenny-zagnie-przesun-uderzenie-chleb-dro-d-e-ze-stali-nierdzewn-... - mnie osobiscie zniecheca

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay zagraniczne a język

a to juz mnie powala:

 

"z trzy dokumenty robocze mieszając hak ciasta hak i śmigać można wszelkiego rodzaju ciasta w 5 litrów ze stali nierdzewnej miska procesu. "

 

albo"Odlewane ciśnieniowo będziesz mógł każdy trudniejsze wyzwanie mistrz."

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Ebay zagraniczne a język

Masz racje - automat moze pretlumaczyc dziwolag

Opisz  i podeslij link do aukcji to skrytykuje konstruktywnie. 40 w anglojezycznym kraju, 20 na Ebay

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź