anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Ustawili 3-5 dni robocze na przesyłki priorytetowe po europie,dzisiaj minął 5 dzień i mam spór,facet pisze że minął termin i mam mu podać numer przesyłki (który znał przed założeniem sporu)

 

nic tylko usiąść i zapłakać,trzeba się powoli zwijać z polskiej wersji i zapomnieć o niższej prowizji.Żaden zagraniczny serwis nie ustawia tak krótkiego czasu dostawy przy standardowej dostawie (priorytet to jedyna opcja na listy polecone)

 

Po wpisaniu numeru przesyłki w sporze Paypal wywala przekierowanie na stronę główną,zamiast na e-monitoring,dlaczego?

Wiadomość 1 z 15
ostatnia odpowiedź
14 ODPOW. 14

Dot.: Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Nie miałem przyjemności wysyłania do Chin ale Taiwan , Korea Południowa to standard. Paczka priorytet Poczta Polska około 12 dni.
Przy moim towarze wysyłam każdemu klient to klient płaci.
Powiem tylko, że najwięcej kłopotów mam z ebay.de.
Kupują nie płacą jest ryzyko jest zabawa choć zwrot prowizji bez problemu.
Wiadomość 11 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

7 listopada chyba odebrał przesyłkę i zamknął spór.List polecony szedł 10 dni roboczych,dzięki ebay zarobiłem nega i 3 problemy.

Nie dostałem żadnego powiadomienia że zmieniają się zasady i ebay ustala poroniony i nierealny czas przewidywanej dostawy na 3-5 dni roboczych.

Wiadomość 12 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

administracja usunęła negatywa,czas dostawy był określony dla przesyłki krajowej a nie zagranicznej.Dlatego tytuł posta był zbyt pochopny.

Wiadomość 13 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Kupiłem kilka książek z francji, od osoby oznaczonej "najlepszy sprzedawca"  szybka wysyłka itp. Za towar zapłaciłem w styczniu. Sprzedawca zaznaczył że wysłał już następnego dnia. Po 10 dniach na prośbę o udostępnienie numeru listu przewozowego przyznał się że dopiero dzisiaj wysłał. Śledzenie pokazuje że do 18 marca bedzie u mnie. Ostatnio paczki z Chin dochodzą w 2 tygodnie...a tu sprzedawca z francji wystła po 10 dniach do tego mi napisał że nie ma jednej i że zwróci mi kasę 😞

Wiadomość 14 z 15
ostatnia odpowiedź

Dot.: Ebay to ekspert w obliczaniu czasu dostawy

Moja rada.

Otwórz spór że zakup niezgodny z opisem. Jak dokona zwrotu i jak otrzymasz przesyłkę mozesz spór  zamknąć. Nie wcześniej

 

Wiadomość 15 z 15
ostatnia odpowiedź