anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

- DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

W ZESZŁYM ROKU ZOSTAŁEM WYŚMIANY I NAZWANY PIENIACZEM,BEKSĄ ITP..

 

 

 

NIESTETY TO DEFINITYWNY KONIEC ŚLEDZENIA LISTÓW POLECONYCH Z POLSKI( I NIE TYLKO) W USA.

W 2014 JESZCZE SOBIE DAROWALI I PRZESUNELI TERMIN NA TEN ROK.

 

TU JEST WYJASNIENIE DLACZEGO TO ZROBILI :

 

http://postalemployeenetwork.com/news/2015/09/registered-mail-change-to-take-effect-oct-1/

 

 

 

 

Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

Na miejscu Polaków zrobił bym to samo - bo dlaczego w drugą strone ma to nie obowiazywac. 
To troche sytuacja jak z wizami do USA - my musimy o nie  "błagać" a oni wiz nie musza miec przyjezdzajac do nas.

  Dlaczego oni maja byc uprzywilejowani ?
A dodatkowo  moze i nawet poszedł bym krok dalej i wyłączył sakanowanie przesyłek CP dla amerykanów !  

Niech główkują jak wysłc do Polski bezpiecznie przesyłke by miec potwierdzenie - dlaczego tylko my mamy główkowac a oni maja być uprzewilejowani.

Wiadomość 2 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

to nie jest tak jak piszesz... Amerykanin jak chce puscic list polecony do Polski to płaci 15$ (jakos tak) a Polak do US płaci 18zł... jest różnica 🙂

Wiadomość 3 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

Co ty nie powiesz?

Tylko różnica jest taka,że dla przeciętnego Amerykanina 15$ to jest mniej niż 18zł dla przeciętnego Polaka.

Wiadomość 4 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

ja i tak wysyłam od roku globalami, a to jeszcze rejestrują, nie tylko USA bo Kanada tez nie rejestruje listów poleconych

Wiadomość 5 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

ale co to obchodzi taka korporacje jak USPS... liczą się zyski

Wiadomość 6 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

Ale nie dla każdego, są tacy co o 1 USD będą się żarli.

 

Czym cena niższa za wysyłkę tym lepiej.

Wiadomość 7 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

są tacy którzy za 1 centa by cię obdarli ze skóry.Z doświadczenia wiem że wojna cenowa opłaca się tylko klientom,firma musi zarabiać.

Wiadomość 8 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

A działa jeszcze tracking poleconych w sporach? Bo mi jeszcze dwa miesiące temu działał w kratkę - tzn. raz był, a raz nie (dla tego samego przedmiotu), a teraz to już w ogóle nie widzę w sporze trackingu.

Wiadomość 9 z 14
ostatnia odpowiedź

Dot.: - DEFINITYWNY KONIEC TRACKINGU NA LISTY POLECONE / USPS -

tracking w sporze nie działa,list polecony wraca z winy kupującego (nieodebrane w terminie) sprawa zamknięta bez rozwiązania przez sprzedawcę (oznaczone jako problem)Kupujący nie musi nic robić,wystarczy że otworzy spór.

Adminstracja ebay.com nie odpisuje,nie reaguje nie robi nic,administracja PL pisze że nie może nic zrobić bo to leży w gestii ebay.com

 

 

Wiadomość 10 z 14
ostatnia odpowiedź