anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

A kolega widzę do USA wysyła. W drugim poście podaje link wysyłki do USA, który chyba radziecką rakieta wysyłał. Czyli warto czy nie warto. Mi własnie przez opóźnienia ograniczyli na początku roku sprzedaż i nie mogę się z tego wykaraskać. Mało tego teraz dostałem negatywa bo przesyłka spóźniła się JEDEN DZIEŃ jak ebay stwierdził i była ta opinia negatywna ich zdaniem słuszna. Jak kupujący szantażował. że jak nie oddam mu 5 dolarów to wystawi negatywa to oczywiście zero reakcji ze strony ebay. Ludzie są nieodpowiedzialni ebay pozwala na to. Zapłacił 10 dolarów za Global Express stwierdził, że za drogo i basta. Nie wiem czy nie zablokować USA Austalię i nie wiem jeszcze co bo to kpina. Global Express lub paczka Poczta Polska priorytet jedena na 15 dochodzi na czas. Sam już niem ile ma on tam czas aby dojśc.wszystko wysyłam priorytrtem lub coś małego Globalem. Załamać się mozna i się wszystkiego odechciewa.

Wiadomość 71 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

do USA,Australii,Kanady i Izraela tylko globalem,nie ma innej opcji,brak śledzenia wykończy każdego sprzedawcę

Wiadomość 72 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Wysyłam do USA, Kanady, Australii, Rosji i na całą Europę głównie - niestety obecnie mam 4 reklamacje - listy polecone do USA. Zablokowaną mam daleką Azję - tak giną listy nagminnie albo ludziska oszukują...

Na szczęście mam głównie taki towar że mieści się do koperty (połówka A4) i wysyłam....zwykłymi listami priorytetowymi - i o dziwo 99% dochodzi i ludziska potwierdzają pozytywnym komentarzem odbiór. Ale jest jedno ALE - kupuję znaczki przez envelo.pl i naklejam je na koperty - taki znaczek "zwykły" kupiony przez envelo ma też swój niby-numer widoczny na wydruku - i może ludziska myślą że to polecony i raczej ściemy nie walą i potwierdzają odbiór pozytywem na ebay...Na serio bardzo mało listów zwykłych priorytetowych mi zaginęła. Miałam takie 3 przypadki że zwróciłam ludziom kasę, ale listy doszły w końcu i ponownie mi oddali..Poza tym szczególnie w Stanach i Kanadzie ludzie wkurzają się jak mają podpisać odbiór listu poleconego...spotkałam się z wieloma zarzutami, że ktoś musiał iść na pocztę i odebrać list - no dla zwykłego Jankesa to mega problem jak się okazuje !!! Mam też obecnie spór z gościem z USA który pozamawiał w krótkich odstępach czasu sporo towaru u mnie i teraz oświadczył że nic nie dostał !!! Czy ktoś wie jak można sprawdzić obecnie listy polecone z PL czy doszły lub gdzie są w USA ? Wiem, że tracking USPS nie działa na polecone - tylko na te globale. 

Wiadomość 73 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

nie można śledzić listów poleconych do USA i Kanady,według mnie w takim przypadku taka forma przesyłki powinna zostać zlikwidowana bo nie spełnia podstawowych parametrów

Wiadomość 74 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Można, trzeba dodać nr przesyłki w szczegółach zamówienia i po jakimś czasie pojawia się tracking, ale też nie zawsze. Australia zero śledzenia, tylko przez mail.

Wiadomość 75 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

miałem 2 spory z USA,nie odbierali przesyłek i status nigdzie się nie pojawił w systemie

Wiadomość 76 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Raz się pojawia raz nie, trzeba mieć szczęście. Szczęście tu decyduje czy zarobisz czy stracisz. Jak nie odbierze przesyłki to tak czy tak jesteś stratny.

Wiadomość 77 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

możesz mi powiedzieć a propo swojego postu czy ostatecznie paczka wysłana prze z global express do niemiec doszła? Jeśli tak to jaki czas wyniósł tej usługi, będę wdzieczny poniewaz w poniedziałek wysłałem paczkę i jeszcze nie widac jej w niemczech a wyleciała wczoraj o 16:0 z warszawy

Wiadomość 78 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

możesz mi powiedzieć a propo swojego postu czy ostatecznie paczka wysłana prze z global express do niemiec doszła? Jeśli tak to jaki czas wyniósł tej usługi, będę wdzieczny poniewaz w poniedziałek wysłałem paczkę i jeszcze nie widac jej w niemczech a wyleciała wczoraj o 16:0 z warszawy

Wiadomość 79 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Poczytuje Wasze komentarze i wnioskuję ze na Europę najlepiej globalem.
Interesuje mnie właściwie Europa i bardzo lekkie produkty w kopertach babelkowych.
A powiedzcie mi gdzie należy zablokować wysyłkę do obu Ameryki czy innych państw.
Wiadomość 80 z 350
ostatnia odpowiedź