anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ponoć deklarują czas dostawy i jak będzie opóżnienie to wypłacają odszkodowanie.

 

Ponoć do USA 8 dni, cena do 0,5kg 41zł z VAT-em...  przy podpisaniu umowy cena do negocjacji.

 

 

Wiadomość 1 z 350
ostatnia odpowiedź
349 ODPOW. 349

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

zamówiełm paczke z singapuru Global expres poczty polskiej została wysłana przez sprzedawcę 27.10.2021

za 4 dni minie miesiąc i paczki nadal nie ma.

Na stronie śledzenia paczek poczty polskiej widać tylko status nadano 27.10.2021 a na stronie poczty singapur że jest w tranzycie 28dni.

Infolinia poczty polskiej to kpina w kolejce na połaczenie czeka sie 30minut i byłem 23w kolejce a dowiedziałem sie tylko tyle co widać na stronie do śledzenia paczek. innych informacji rozszerzonych oni nie posiadają.Szkoda czasu na telefony pod ten numer

Wiadomość 341 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Jak ci Polka Poczta cokolwiek zapłaci, to ja się stanę Królem Europy. Ile masz lat, że wierzysz w takie cuda. PP nigdy nie poniosła żadnej winy, a teraz jest pod ochroną rządu.

Wiadomość 342 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

po interwencji do Singapur post. Nasza zassranna poczta polska łaskawie poszukała paczki i okazało sie ze juz 20.11.2021 była w kraju ale nikt nie aktualizował statusu na stronie sledzenia dopiero 26.11 oclono i 27.11 poszło w trase do doreczenia 

Wiadomość 343 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Idzie trochę szybciej,jest dobre sledzenie,raczej nie giną ,ale w razie zaginięcia odszkodowanie tylko 50 zł

Wiadomość 344 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Zwykła ściema, najlepsza forma to umowa z kurierem. Paczki nie ma mozliwości monitorowania np. do UK a czekanie miesiąc na doręczenie to lekka przesada. Jak chcesz stracić mozliwość sprzedazy przez Ebay to serdecznie polecam Globak Express, jedno wielkie G. 

Wiadomość 345 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Czy przy podpisywaniu umowy mieliście ceny korzystniejsze niż dla indywidualnego klienta? Tzn dla indywidualnego jest do 0,5 kg stała cena chyba 36zł brutto natomiast ja mam rozbite co 100g natomiast opiekun klienta twierdzi że negocjacje cenowe zaczynają się od 300 przesyłek miesięcznie, ja na tą chwilę mam ok 100 i nie mogę doprosić się chociaż małych rabatów. Ja porównuje global do listu poleconego zagranicznego i po iluś tam testach stwierdzam że global dla 50% przesyłek dostarcza szybciej i z potwierdzeniem odbioru. Dla pozostałych 50% czas jest podobny ale większość przesyłek się odhacza jako doręczone co przy liście poleconym nie zawsze ma to miejsce.

Wiadomość 346 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ja mam rocznie ok 500-600 przesyłek i przy umowie mam rabat na Global, także poszukaj innego doradcy, bo na pewno się da. Rabat mam nieduży, bo i przesyłek nie tak dużo, ale został mi zaproponowany od samego początku, bez większych negocjacji.

Wiadomość 347 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Tak z ciekawości mógłbyś spojrzeć jakiej wysokości jest to rabat. Ja dla zakresu 100 - 200g mam cenę 28,70.

Wiadomość 348 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

Ile dostajesz odszkodowania kiedy przesyłka ginie?

Wiadomość 349 z 350
ostatnia odpowiedź

Czy kotoś już korzystał z GLOBAL EXPRES poczy polskiej?

W global ekspres podobno jest 50zł

Wiadomość 350 z 350
ostatnia odpowiedź