anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

expert1-pl
Użytkownik

Poradźcie proszę co robicie aby utrzymać wysokie oceny. Wysyłam za grancę i np. średnia ocen za szybkość wysyłki wynosi tylko 4.4, koszt wysyłki 4.5. W żaden sposób nie moge tych wyników podciągnąć a ebay stale blokuje mi konto i nie mogę wystawiać nowych aukcji.... masakra


Dla ebay wynik 4.4 to jest wynik bardzo niski.









Shaver_poland jak ty to robisz-masz bardzo wysoka punktację. Ja wysyłam Pocztą Polską priorytetem. 

Wiadomość 1 z 10
ostatnia odpowiedź
9 ODPOW. 9

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

cieszę się, że ktoś zauważył,


szczerze to tak przedmiot zgodny z opisem to zawsze miałem wysoki %, ale jeszcze nigdy na 5,0 nie miałem


komunikacja oraz opłaty za wysyłkę to dopiero od tego roku mam 4,8 i 4,9 (a jestem ponad 3 lata) a jeśli chodzi o szybkość wysyłki to jest to 4,7 już jakieś 2 lata i nie wiem czy wogule uda mi się wskoczyć na 4,8


co prawda wysyłam


3-4 razy w tygodniu, ale potrafię wysłać towar i po tygodniu to dlatego taki % a nie inny 


ja wysyłam poleconym priorytetm i tylko pocztą, i tylko zagranicę (od Europy, przez Afrykę, Azję, oby dwie Ameryki do Australii i Oceanii włącznie) czyli na cały świat, a mam podpisaną umowę z pocztą.


kilka lat wymyśliłem sobie jak się starałem o SS i zostało do dzisiaj, że będę miał wysyłkę free, a de facto mam wliczoną w przedmiot i stąd może wysyłka i obsługa jest dość wysoka


nie przejmuj się jak ja zaczynałem też miałem taki %, jak b ędziesz miał już jakiś tam staż, dojdziesz do tego samego


jak ja mam wysoki, to zobacz jaki ma kazekasch, 😄


pozdrawiam i powodzenia


Piotrek

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

fancyfactory.eu
Użytkownik

Witam wszystkich jako nowicjusz na tym forum i na eBay'u 😄 Mam pyt. do Kol. Piotra, czy fakt darmowej przesyłki Twoim zdaniem ma duże znaczenie dla kupujących przy zakupie ? oczywiście chodzi mi oaspekt psychologiczny, bo również tak myśłałem poprowadzić swoją sprzedaż, Pozdrawiam, Krzysztof

Wiadomość 3 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

finapi2012
Użytkownik

Chcialem zapytac jak wyglada ta procedura blokowania i odblokowywania konta? Czy ebay blokuja po jakiejs ilosc zlych ocen z rzedu? Kiedy odblokowywuja?


Dziekuje

Wiadomość 4 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

expert1-pl
Użytkownik

Też zastanawiałem sie czy nie zrobic przesyłki za free a podnieść cenę przedmiotu. Obawiam się jednak czy nie spadnie mi z tego powodu sprzedaż bo jakby nie było każdy w pierwszej kolejności patrzy na cene przedmiotu.

Wiadomość 5 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

sa plusy i minusy,


plusem moze byc to, ze przy darmowej wysylce za wysylke i obsluge dostaniesz automatycznie 5 gwiazdek + pozycja aukcji w wyszukiwnaiu moze byc lepsza "Oferuj bezpłatną obsługę i wysyłkę przedmiotów w okresie przedświątecznym. Pomoże to przyciągnąć więcej kupujących i uzyskać lepsza pozycję aukcji w wynikach wyszukiwania."


http://sellerupdate.ebay.pl/september2010/automated-five-stars.html

Wiadomość 6 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

forumyabe
Użytkownik

automatycznie dostaniesz 5 punktow tylko wtedy, jezeli przesylka byla za darmo i kupujacy placil przez PayPal!


Tak jest na ebay.de, ebay.com. a czy na ebay .pl tak jest to nie wiem.

Wiadomość 7 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

forumyabe
Użytkownik

nie koniecznie, patrza raczej, ile kosztuje przesylka, wazne, zebys nie byl drozszy jak konkurencja.

Wiadomość 8 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

forumyabe
Użytkownik

jezeli te sczegolowe oceny sie nie poprawia, to musisz 12 miesiecy czekac, az znikna. Nie poprawia sie wczesniej, bo nie mozesz nowych aukcji wstawic, bo masz konto zablokowane. kolo sie zamyka.

Wiadomość 9 z 10
ostatnia odpowiedź

Re: Co robicie aby utrzymać wysoką punktację na karcie użytkownika

nawet nie wiedziałem jak ten wątek się rozwinał,

jakoś się nad tym nie zastanawiałem, czy jak mam wysyłkę free, to mam więcej kupujących, bo sprzedaż mam dość durzą taka ma wystarczy, nie chcę więcej na razie.
Nie wiem na co patrzą kupujący jak kupują u mnie towar czy na cenę towaru czy na % komentarzy czy na procent gwiazdek czy dlatego że jestem super sprzedawcą do nie dawna top ratted seller czy np., że mam my store map tego nie wiem
nie zawsze tak jest jak się ma wysyłkę free to się ma 5 gwiazdek, choć nie którzy mi piszą to w opinii

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 10 z 10
ostatnia odpowiedź