anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

Witam  wszystkich forumowiczów 🙂

Dzisiaj mija 3msc od pierwszej zakończonej mojej aukcji jako sprzedający

posiadam powyżej 10 komentarzy od 10 różnych osób.

Natomiast chcąc wystawić aukcję na ebay.com lub innym wyskakuje komunikat : 

 

You can't get started with business policies right now.
We'd like to have you benefit from them right away, but we're introducing them gradually so the transition goes smoothly for everyone. Check the My eBay selling section periodically to find out when it's available to you.

 

Należy rozumieć że trzeba czekać ? 

 

Jeśli trzeba to jak to było u Was  - czasowo ile dni jescze po upływie pierwszych trzech miesięcy od sprzedaży musieliscie czekac aby móc wystawić aukcje na np. ebay.com 

 

Z góry dziękuję za sugestie,doradztwo i wszelaką pomoc

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

komunikat dotyczy funkcji tzw. business policies (warunki sprzedazy) a nie wystawiania jako takiego - sprobuj wystawic uproszczonym formularzem sprzedazy

 

wiecej o funkcji na http://pages.ebay.pl/help/sell/business-policies.html lub http://pages.ebay.com/help/sell/business-policies.html

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

Dziękuję za odzew.

Wszedłem w My ebay > Account >bussines polices - i tutaj ten sam komunikat a do wyboru tylko : 

Continue to My eBay|Sell an item now

 

Nadal trudność nie rozwiązana.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

Mam ten sam problem od pewniego czasu i nie wiem co z tym zrobić

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Brak możliwości wystawienia na zagranicznych ebay - wymogi na ebay.pl osiągnięte.

Witam serdecznie wszystkich.
Zgromadziłem naprawdę poteżną kolekcje na którą na 100% nie znajdę nabywców w PL,  eBay jest dla mnie jedynym oknem na zagraniczny rynek. Zebrałem dziesięć pozytywnych komantarzy, cierpliwie odczekałem trzy miesiące.

Niestety, mam ten sam problem co moi poprzednicy.  Czym on w zasadzie jest? Błędem w kodowaniu strony? Nowa polityka eBay'a?

Jak można ten problem rozwiązać, wystawianie formularzem uproszczonym nie jest dla mnei satysfakcjonujące.

Z tego co zauważyłem w PL nie ma oficjalnego wsparcia serwisu - telefonu do pomocy technicznej.

Bardzo proszę o jakąkolwiek, coś wnoszącą, odpowiedź.

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź