anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

Problem z przedmiotem:

http://www.ebay.pl/itm/121625938954?var=&ssPageName=STRK:MESELX:IT&_trksid=p3984.m1558.l2649

 

Gdy wpisuję nazwę np. na ebay.de (z wyborem opcji przedmiotów z całego świata), nie wyświetla się moja, tak była też z poprzednią aukcją, dlatego ją zakończyłem i wystawiłem ponownie, nic nie daje.

 

 

Jeszcze wcześniej wystawiłem przedmiot:

http://www.ebay.pl/itm/121613004230?var=420591224315&ssPageName=STRK:MESOX:IT&_trksid=p3984.m1559.l2...

I tutaj było wszystko ok (znacznie więcej wyświetleń, sprzedaż za granicę)

 

Dlaczego tak się dzieje?

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Dot.: Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

próbowałeś wystawić aukcje na ebay.com ?

 

tam jest opcja że np. oferta z com za dodatkową opłatą jest widoczna na ebay.co.uk

 

 

uzbierałeś już 10 pozytywów za sprzedaż

 

wiec możesz wystawić aukcje na ebay/com/co.uk/de/....

 

 

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

Jestem początkujący i bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego wszyscy dążą do zebrania 10 komentarzy i wystawiania na zagranicznych ebaych np.ebay.com,skoro przeciez gdy wystawiam aukcje na ebay.pl z możliwością sprzedaży za granicą, to są te aukcje widoczne na serwisach zagranicznych. czy tak?

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

Witam

 

aukcje nie są widoczne ponieważ nie zostały wystawione bezpośrednio na ebay com - ebay uk czy ebay de jak wystawiasz na ebay pl i dasz opis np po angielsku to ona nie jest widoczna w opcji wyszukiwania w ebay com.  chyba ze ktoś zaznaczy w wyszukiwaniu ,,cały świat' a nikt tego nie robi.Musisz wystawić bezpośrednio na ebay com lub ebay uk wiedy będziesz widoczny.

 

pozdrawiam

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Dot.: Aukcje na zagranicznych serwisach są niewidoczne.

odpowiedz 10 pozytwnych opini to jedna z barier żeby można było  wystawić na zagranicznych portalach a dlaczego to wczesniej opisałem odpowiedz proszę poczytać.Nasz ebay poprostu nie nie ma żadnych obrotów - a szkoda bo można by było to rozkręcić bo coraz większe niezadowolenie jest na aaaaaaaalllll

 

pozdrawiam

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź