anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

Witam przelałem środki z konta bankowego na konto PP, chcę zapłacić za wylicytowany przedmiot, a system mi nie pozwala, żąda wprowadzić dane karty: nr, kod cvv2 i t.p.
Wcześniej tego nie było, normalnie płaciłem, jeśli miałem środki na koncie.
O co chodzi? PayPal zmusza mnie do płacenia 25zł/rocznie za wirtualną kartę? Nie chcę tej karty, zrezygnowałem z niej i nie było problemu, płaciłem z salda konta PP, czy coś się zmieniło, teraz muszę mięć kartę??
Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

nie nic się nie zmieniło, można nadal płacić z salda PP lub z karty,

pierwszy raz o tym słyszę o czym piszesz, zadzwoń do PP może on wie czego ja nie wiem
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

U mnie się zmieniło, po kliknięciu na "zapłać teraz" w mailu z fakturą oraz następnym zalogowaniu do PP widzę komunikat:
Podane informacje są niekompletne lub niepoprawne. Popraw poniższe dane i spróbuj ponownie.

* Numer karty: Wprowadzono nieprawidłowy lub niepełny numer karty kredytowej lub debetowej. Sprawdź wprowadzone dane i spróbuj ponownie.
* Aby sfinalizować tę płatność, dodaj prawidłową kartę debetową lub kredytową należącą do jednego z poniższych rodzajów.
* Data ważności: Podaj prawidłową datę ważności.
* Kod CVV2/CVC2: Wprowadź prawidłowy kod CVV2/CVC2. Kod CVV2/CVC2 to 3-cyfrowy numer wydrukowany na odwrocie karty. W przypadku kart American Express kod CVV2/CVC2 to 4-cyfrowy numer wydrukowany na przedniej stronie karty.
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

Karty mbanku od ponad dwóch lat są otwarte na transakcje mo/to/io, nie potrzebujesz wirtualnej karty.

http://www.mbank.pl/blog/artykul,81,zabierz-vise-electron-na-wirtualne-zakupy.html
Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

Hmmm, dziś normalnie, bez problemu zapłaciłem, poprawili coś?

i_tomianek_i, dzięki, nie wiedziałem o tym.
Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

czy muszę mieć kartę do płacenia przez PP?

bo moze na stronie platnosci jako zrodlo finansowania miales zaznaczona karte zamiast saldo konta
Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź