anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Saldo zamrożone w PayPal - kiedy skończy się ten horror ... ?

Pytanie do Ebay i PayPal:

Kiedy zmieni się ten niesprawiedliwy przepis z zamrażaniem otrzymywanych płatności ? Rozumiem, że procedura ta może byś stosowana do nowych członków społeczności Ebay. Ale dlaczego stosowana jest względem kilkuletnich, sprawdzonych sprzedających, którzy mają np. 200 ocen pozytywnych ? Przez to zamrażanie środków mam realne trudności finansowe, muszę pożyczać od krewnych - to jest naprawdę niesprawiedliwe. A prowizję Ebay wymaga płacić na bieżąco ... z czego ? ...jeśli środki są mrożone np. na trzy tygodnie ?

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Saldo zamrożone w PayPal - kiedy skończy się ten horror ... ?

o co chodzi z tym zamrozeniem paypal chodzi o to ze spor otworzyl kupujacy i masz zablokowana sume? mam to samo juz 3 tydzien mam zamrozona sume wyslalem potwierdzenia i nic dalej mam zablokowana sume 

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Saldo zamrożone w PayPal - kiedy skończy się ten horror ... ?

PayPal mrozi środki za niektóre aukcje, warunkiem jest również to, że kupujący są spoza Europy. Pieniądze są odblokowywane trzy dni po potwierdzeniu z trackingu dotarcia przesyłki do kupującego. Jeśli kupujący są z Australii, Ameryki Południowej i.t.p., odblokowanie może nastąpić np. po 3 tygodniach. Ma to rzekomo chronić kupujących ... 

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź