PayPal Blokuje mi kazda wplate

scrapaa
Użytkownik
Ostatnio mialem zlozona skarge do pp przez kupujacego na 2 transakcje. Oczywiscie dostarczylem numer nadania przesylki i na dodatek posluchalem pracownika polskiego oddzialu pp i poszedlam na poczte aby uzyskac specjalne zaswiadczenie od naczelnika poczty w ktorej przesylki zostaly nadane, ze druki sa autentyczne za co musialem jeszcze zaplacic. Po kilku dniach otrzymalem info. iz pp rozstrzygnelo spor na kozysc kupujacego i zostaly zwrucone mu pieniadze.
To jakas paranoja przeciesz bo ja wywiazalem sie z transakcji i nie jestem w stane kontrolowac postepowan firmy sedycyjej wiec pp zrobilo mnie na 150 pln.
Dzisiaj jeszcze okazalo sie, ze beda mi wstrzymywac wszystkie wplaty na 21 dni bo mam duzo wnioskow o oszustwo a byly tylko te 2 ktore nieslusznie uwazam zostaly rozpatrzone na korzysc kupujacego.
Wyglada to tak, ze kazda wplata ktora wplynie na moje konto pp bedzie zatrzymana na 21 dni przez pp. Beda na moim koncie ale nie bedze mogl ich ruszyc do momentu jak kontrachent wystawi komentarz na ebay albo minie termin 21 dni od daty nadeslania wplaty. Nigdy wczesniej nie mialem zadnych problemow z pp a mam to konto juz ponad rok i przewinelo sie przez nie z $40 000 a teraz znikad zaczynaja robic problemy, a najlepsze bo konto mam zarejestrowane w usa. Da sie jakos usunac ta blokade bo wyglada na to, ze bede musial drugie konto osobiste przekwalifikowac na specjalne a to na osobiste.
Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

PayPal Blokuje mi kazda wplate

Mozesz sie odwolac (w dziale sporow powinien byc przycisk do tego celu) ale najprawdopodobniej, niestety, trzeba odczekac i dopieo po 21 dniach konto bedzie funkcjonowalo w pelni.
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal Blokuje mi kazda wplate

scrapaa
Użytkownik
Wlasnie zastanawiam sie co robic. Czy konto osobiste przekwalifikowac na specjalne a to z ograniczeniem na osobiste i z niego tylko przeprowadzac transakcje za akupy w us. Mam jak narazie jedna wplate zablokowana bo od razu pozmienialem email do platnosci za aukcje i teraz wszystko przychodzi na polskie kont. I jak chce wyslac na konto w usa to pp liczy sobie prowizje nawet jak wyslam jako prezent.
Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

PayPal Blokuje mi kazda wplate

dopoki jest zablokowane to chyba nic nie zrobisz. Poczekaj...

Poza granice EU PP liczy ale tylko 1 %( za podarunek), jesli sie nie myle.
Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź