PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Zostałem oszukany przez PayPal. Wysłałem towar kupującemu, nastapiło opóźnienie z winy poczty, w międzyczasie PayPal przyznał pieniądze kupującemu i jednocześnie otrzymał on mój towar. Teraz ma jednio i drugie, a szanowni pracownicy PayPal twierdzą, że nie mogą nic zrobić (chociaż niedawno twierdzili co innego). PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!
P.s. Proszę o poradę, gdziem mam zgłosić skargę na złodziejską politykę PayPal, dziękuję za pomoc.
Wiadomość 1 z 14
ostatnia odpowiedź
13 ODPOW. 13

PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Nie tylko prowizje są złodziejskie, ale cała ta polityka paypal (regulaminy) idą w kierunku aby jaknajwięcej zdzierać zarówno ze sprzedających, jak i kupujących.

Na początku, kiedy zakładałam konto można było płacić np. kartą w USD bez ich przewalutowania, teraz już jest to niemożliwe, wiadomo dlaczego.

Zastanawiam się dlaczego sklepy korzystają z paypala, przy niskich cenach pp zżera cały zysk. W wielu wypadkach lepiej zapłacić kartą z konta walutowego i korzystać z ubezpieczenia karty.

 

Ta złodziejska polityka pp dotyczy również kupujących.

W zeszłym miesiącu miałam dwukrotnie zwrot od sprzedających, jeden z ubezpieczenia, drugi z tytułu: przedmiot nie jest już dostępny. I w obu wypadkach na przewalutowaniue straciłam 1/4 kwoty, którą wcześniej zapłaciłam. Złodziejstwo!!! Podobno kwota powinna wrócić w takiej samej wartości jak zapłaciłam, jednak rzeczywistość jest inna. Skoro już raz pieniądze zostały przewalutowane powinny wrócić na konto w danej walucie, ale nie, ponownie są przeliczane na złotówki, by okraść kupującego.

 

 

 

Wiadomość 11 z 14
ostatnia odpowiedź

PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Paypal nie chce podać adresu oddziału w Polsce tylko każe mi wysłać wezwanie przedsądowe do Luxeburga. Cwaniaki. Wysłałem pedałom dowody na wylanie przesyłki i zrzut z monitoringu DHL, że przesyłkę odebrano a ci mi nadal nie chcą odda kasy. Zna ktoś sposób na dobranie się im do dupy w PL?

Wiadomość 12 z 14
ostatnia odpowiedź

PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Mam dokłądnie to samo , i ręce mi opadaj, bo nie wiem co zrobić. Rozmowa z obsługo paypal to jakaś kpina. Też się zastanawiam czy można z tym iść do sądu, na policję czy może na początek rzecznik praw konsumenta? 

 

Wiadomość 13 z 14
ostatnia odpowiedź

PAYPAL = WIELKIE OSZUSTWO

Zakupiłem witrynę web za pośrednictwem PayPal, otrzymałem nie kompletny serwis i zgłosiłem to dla PayPal jako roszczenie. PayPal odrzucił moją prośbę pomimo, że definitywnie wiele argumentów przedstawiłem, jestem w plecy jakieś 700 euro
Nie kupujcie przez PayPal to wielkie oszustwo !!!!

Wiadomość 14 z 14
ostatnia odpowiedź