anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odwolanie od decyzji PAYPAL'a - brak przycisku

fresh_op
Użytkownik
Witam.
W dni wczorajszym jako kupujacy otworzylem spor(na angielskim paypalu) w sprawie prawie nowego-uzywanego 2 miesiace aparatu fotograficznego, ktory kupilem na ebay.co.uk.
W opisie bylo napisane, ze dostane wszystkie papierki i pelna gwarancje producenta Nikon. Dostalem aparat bez rachunku/faktury(dowodu zakupu),ktory jest mi potrzebny w razie gdybym musial kiedys oddac sprzet do autoryzowanego serwisu Nikona. Poza tym karta gwarancyjna jaka dostalem byla niewypelniona - brak pieczatki, podpisow, daty itd... Na zdjeciu zamieszczonym na aukcji byl tylko jakis papierek dotyczacy rejestracji sprzetu(prawdopodobnie przez internet), ale to nie jest to samo co dowod zakupu(faktura lub rachunek), poza tym nawet tego papieru nie otrzymalem.
Inna sprawa to wysoki przebieg aparatu - ponad 11.000 zdjec w 2 miesiace(sprawdzilem wg ostatniego zrobionego zdjecia),a sprzedawca twierdzi ze prawie w ogole go nie uzywal i ze to nie prawda.
Paypal skontaktowal sie ze sprzedajacym i stwierdzil na moja niekorzysc ze produkt byl zgodny z opisem aukcji.
Szkoda, ze ze mna sie nikt nie skontakowal (poniewaz przygotowany juz mialem szczegolowy tekst na wszystkie odpowiedzi sprzedajacego) tylko beze mnie od razu osadzono werdykt, z ktorym sie nie zgadzam.
Wiem , ze mam 10 dni na odwolanie sie od decyzji, ale niestety jak wchodze na moje konto do RESOULTION CENTER, potem wybieram CLOSED CASES to w tabelce pod napisem ACTION nie mam przyisku APPEAL, dzieki ktoremu moglbym sie odwolac.
Ktos wie czemu nie jestem w stanie sie odwolac i podac moje wlasne dowody w sprawie??
Pozdrawiam,
Grzegorz
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Odwolanie od decyzji PAYPAL'a - brak przycisku

Tez tak mialem. Z jakiegos powodu (sadze ze celowo) przycisk nie zawsze jest osiagalny ale prawo do odwolania posiadasz z czy bez przycisku tak samo jak mozesz ich powolac do sadu czy zglosic do karty (jesli placiles karta i jesli karta zapewnia pomoc).
Te dwa ostanie argumenty wspomniane w email do Paypala przyspieszaja ich reakcje.

Czy mieszkasz w tym samym kraju co sprzedawca?
Jesli tak to ulatwi ci to sprawe ale nie wiem jak trudno jest dochodzic swoich praw w innym kraju EU bo w innym wypadku przestepcy sa raczej bezkarni (o czym czesto dobrze wiedza).
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Odwolanie od decyzji PAYPAL'a - brak przycisku

fresh_op
Użytkownik
Tak, obaj mieszkamy w UK.
Czyli co, mam napisac do paypala , ze chce sie odwolac(skoro brak przycisku do odwolania)?
A moze mam wybrac opcje FILE A COMPLAINT AGAINST PAYPAL?

Dziwne, ze tylko na podstawie tego, ze sprzedawca odpowiedzial paypal'owi ze cos niby wyslal(a tak naprawde tego nie zrobil) paypal od razu przyznal mu racje...
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź