anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.

Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz:

• kupować bez karty kredytowej,
• uwolnić się od limitów kart płatniczych,
• łatwiej kontrolować swoje wydatki w Internecie.

Za dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego nie są pobierane żadne opłaty.

Sprawdź szczegóły na stronie https://www.paypal.pl/dodajsrodki.

Zespół PayPal.pl
Wiadomość 1 z 68
ostatnia odpowiedź
67 ODPOW. 67

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

adrianluznypl
Użytkownik
Cztery dni temu kupiłem pewną rzecz na Ebay za granicą.
W związku z tym że nie szło zapłacić kartą (Visa Electron z ING).
Założyłem konto PayPal i przelałem na nie pieniążki z mojego
konta bankowego aby móc zapłacić za transakcję.
Przelew dotarł po jakiś dwóch dniach. Przy próbie zapłaty za towar
okazało się że ograniczono mi dostęp do konta i nie mogę zapłacić za towar.
Moje dane na kocie PP i banku są identyczne , kwota też nie jest wysoka (ponad 100pln).
Z jakiej przyczyny ograniczono mi dostęp tego nie wiadomo:

"Nietypowe operacje na koncie zmusiły nas do ograniczenia dostępu do niego do czasu zgromadzenia dodatkowych informacji weryfikacyjnych."

Jestem teraz w trakcie weryfikacji/potwierdzenia konta bankowego. Nie bardzo wiem po co skoro z tego konta
przelałem pieniążki i na przelewie są wszystkie potrzebne dane.
Czekam aż dojdą z PP na moje konto dwie symboliczne wpłaty aby je potwierdzić.
Wszystko to bardzo wydłużą moment sfinalizowania transakcji.
Miało być szybko i bezpiecznie a jest jak zawsze czyli do bani i czeski film.
Ręce opadają.
Wiadomość 51 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

adrianluznypl
Użytkownik
Symboliczne wpłaty PP dotarły i je potwierdziłem.
Ale od razu okazało się że to mało zaraz chcieli ode mnie
skanu dokumentu tożsamości to też je wysłałem.
I oczywiście to już im też jest za mało bo zaraz zażądali
Wyciągu bankowego i kopii rachunku za czynsz prąd itp.
Ciekawe czego teraz będą chcieli bo wyciągu bankowego
z moimi przelewami i przychodami wysłać nie mogę.
Bo nikomu do tego za co ile i komu płace i ile zarabiam.
Wiadomość 52 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

U mnie zarządali jedynie pierwszej strony dokumentu.
Później okazało się, że prawdopodobnie chcieli zebrać jak najwięcej danych.
Finalnie konto zostało wypowiedziane. Ostatecznie i na zawsze.
Ciekawe, po co PayPal udostępnia usługi, z których korzystanie sami uznają za niebezpieczne???
Wiadomość 53 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Uważajcie na szybkie doładowania Bluecash to oszustwo nie doładowujcie przez nie. Doładowywałem normalnym sposobem z konta bankowego i było ok. W ciągu roku sprzedałem przedmiotów na Ebay za 1500zł ale dużo kupuje i zacząłem przelewać funkcją błyskawicznego przelewu z własnego konta Buecash wszystkie takie przelewy są traktowane jako płatności a nie doładowanie konta i po przekroczeniu limitu którego w rzeczywistości nie przekroczyliście PayPal ogranicza dostęp do konta i żąda informacji osobistych takich jak dowód osobisty i wyciąg bankowy to w mojej ocenie oszustwo nigdzie nie ma info że takie doładowanie jest traktowane jako płatność i że prowadzi do ograniczeń na koncie UWAŻAJCIE NA TO I NIE WIEŻCIE PAYPAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wiadomość 54 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Uważajcie na szybkie doładowania Bluecash to oszustwo nie doładowujcie przez nie. Doładowywałem normalnym sposobem z konta bankowego i było ok. W ciągu roku sprzedałem przedmiotów na Ebay za 1500zł ale dużo kupuje i zacząłem przelewać funkcją błyskawicznego przelewu z własnego konta Buecash wszystkie takie przelewy są traktowane jako płatności a nie doładowanie konta i po przekroczeniu limitu którego w rzeczywistości nie przekroczyliście PayPal ogranicza dostęp do konta i żąda informacji osobistych takich jak dowód osobisty i wyciąg bankowy to w mojej ocenie oszustwo nigdzie nie ma info że takie doładowanie jest traktowane jako płatność i że prowadzi do ograniczeń na koncie UWAŻAJCIE NA TO I NIE WIEŻCIE PAYPAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wiadomość 55 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Uważajcie na szybkie doładowania Bluecash to oszustwo nie doładowujcie przez nie. Doładowywałem normalnym sposobem z konta bankowego i było ok. W ciągu roku sprzedałem przedmiotów na Ebay za 1500zł ale dużo kupuje i zacząłem przelewać funkcją błyskawicznego przelewu z własnego konta Buecash wszystkie takie przelewy są traktowane jako płatności a nie doładowanie konta i po przekroczeniu limitu którego w rzeczywistości nie przekroczyliście PayPal ogranicza dostęp do konta i żąda informacji osobistych takich jak dowód osobisty i wyciąg bankowy to w mojej ocenie oszustwo nigdzie nie ma info że takie doładowanie jest traktowane jako płatność i że prowadzi do ograniczeń na koncie UWAŻAJCIE NA TO I NIE WIEŻCIE PAYPAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC IM NIE UDOSTĘPNIAJCIE JA JESTEM DOBRYM KLIJENTEM DZIĘKI MNIE ZARABIAJĄ KUPĘ KASY I ZREZYGNUJĘ JEŻELI TAK DALEJ PÓJDZIE I WIELU LUDZI TEŻ ZGODNIE Z PRAWEM POLSKIM PAYPAL NIE JEST BANKIEM I NIE MA SIEDZIBY W POLSCE A DOKUMENTY MOŻNA UDOSTĘPNIAĆ TYLKO W SIEDZIBIE DANEGO PODMIOTU ZA POTWIERDZENIEM ZŁOŻENIA TAKICH DOKUMENTÓW

Wiadomość 56 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Uważajcie na szybkie doładowania Bluecash to oszustwo nie doładowujcie przez nie. Doładowywałem normalnym sposobem z konta bankowego i było ok. W ciągu roku sprzedałem przedmiotów na Ebay za 1500zł ale dużo kupuje i zacząłem przelewać funkcją błyskawicznego przelewu z własnego konta Buecash wszystkie takie przelewy są traktowane jako płatności a nie doładowanie konta i po przekroczeniu limitu którego w rzeczywistości nie przekroczyliście PayPal ogranicza dostęp do konta i żąda informacji osobistych takich jak dowód osobisty i wyciąg bankowy to w mojej ocenie oszustwo nigdzie nie ma info że takie doładowanie jest traktowane jako płatność i że prowadzi do ograniczeń na koncie UWAŻAJCIE NA TO I NIE WIEŻCIE PAYPAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC IM NIE UDOSTĘPNIAJCIE JA JESTEM DOBRYM KLIJENTEM DZIĘKI MNIE ZARABIAJĄ KUPĘ KASY I ZREZYGNUJĘ JEŻELI TAK DALEJ PÓJDZIE I WIELU LUDZI TEŻ ZGODNIE Z PRAWEM POLSKIM PAYPAL NIE JEST BANKIEM I NIE MA SIEDZIBY W POLSCE A DOKUMENTY MOŻNA UDOSTĘPNIAĆ TYLKO W SIEDZIBIE DANEGO PODMIOTU ZA POTWIERDZENIEM ZŁOŻENIA TAKICH DOKUMENTÓW

Wiadomość 57 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Uważajcie na szybkie doładowania Bluecash to oszustwo nie doładowujcie przez nie. Doładowywałem normalnym sposobem z konta bankowego i było ok. W ciągu roku sprzedałem przedmiotów na Ebay za 1500zł ale dużo kupuje i zacząłem przelewać funkcją błyskawicznego przelewu z własnego konta PRZEZ Buecash wszystkie takie przelewy są traktowane jako płatności a nie doładowanie konta i po przekroczeniu limitu którego w rzeczywistości nie przekroczyliście PayPal ogranicza dostęp do konta i żąda informacji osobistych takich jak dowód osobisty i wyciąg bankowy to w mojej ocenie oszustwo nigdzie nie ma info że takie doładowanie jest traktowane jako płatność i że prowadzi do ograniczeń na koncie UWAŻAJCIE NA TO I NIE WIEŻCIE PAYPAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIC IM NIE UDOSTĘPNIAJCIE JA JESTEM DOBRYM KLIJENTEM DZIĘKI MNIE ZARABIAJĄ KUPĘ KASY I ZREZYGNUJĘ JEŻELI TAK DALEJ PÓJDZIE I WIELU LUDZI TEŻ. ZGODNIE Z PRAWEM POLSKIM PAYPAL NIE JEST BANKIEM I NIE MA SIEDZIBY W POLSCE A DOKUMENTY MOŻNA UDOSTĘPNIAĆ TYLKO W SIEDZIBIE DANEGO PODMIOTU ZA POTWIERDZENIEM ZŁOŻENIA TAKICH DOKUMENTÓW WIĘC NIECH SOBIE DARUJĄ WYUDZANIE INFORMACJI

Wiadomość 58 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

old_timers01
Użytkownik

Symboliczne wpłaty PP dotarły i je potwierdziłem. Ale od razu okazało się że to mało zaraz chcieli ode mnie skanu dokumentu tożsamości to też je wysłałem. I oczywiście to już im też jest za mało bo zaraz zażądali Wyciągu bankowego i kopii rachunku za czynsz prąd itp. Ciekawe czego teraz będą chcieli bo wyciągu bankowego z moimi przelewami i przychodami wysłać nie mogę. Bo nikomu do tego za co ile i komu płace i ile zarabiam.




Zgadza sie,jest to typowe dzialanie paypal.


Blokuja po to zeby przetrzymac ci kase,ktora jest oprocentowana i zarabia na ich korzysc.


Zadanie przez paypal roznego rodzaju dokumentow ma kilka powodow,glowny to gra na zwloke bo nie kazdy ma czas,duzo ludzi pozakladalo konta na siebie a dodalo/powiazalo karty rodzicow,rodziny lub znajomych reszta to typowa inwigilacja.



Jak juz ciebie zweryfikuja i wyczerpia wszystkie mozliwe sposoby do zblokowania pieniedzy to zablokuja ci konto na amen.



Jezeli masz konto specjalne lub firmowe,ktore wykazuje duze obroty to masz troche wiecej luzy,bo dajesz im zarabiac,jestes dobrym klientem.Jednak z tego co wiem to na takich kontach tez blokuja pieniadze.Przez takie blokady na 180 dni duze firmy zbankrutowaly.Bo nie mieli kasy zeby zaplacic za towar.


Paypal to oszust i naciagacz,radze unikac i omijac z daleka.

NIEKORZYSTAJ Z PAYPAL TO OSZUSCI I NACIAGACZE! BEZPRAWNIE I CELOWO BLOKUJA I PRZETRZYMUJA TWOJE PIENIADZE. ZA NIM ZALOZYSZ PAYPAL POCZYTAJ NA INTERNETOWYCH FORACH CO CI GROZI I NA CO JESTES NARAZONY.NIE SPRZEDAWAJ KOLEKCJONERSKICH WARTOSCIOWYCH PRZEDMIOTOW BO STRACISZ! PAYPAL NIE CHRONI SPRZEDAJACYCH,POMAGA NIEUCZCIWYM KUPUJACYM OKRASC CIEBIE.PRZECZYTAJ ICH CHORA UMOWE TO ZROZUMIESZ.POCZYTAJ O NICH W INTERNECIE TO ZROZUMIESZ,NIE WARTO PRZYJMOWAC PLATNOSCI ZA POSREDNICTWEM PAYPAL.
Wiadomość 59 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

old_timers01
Użytkownik

U mnie zarządali jedynie pierwszej strony dokumentu. Później okazało się, że prawdopodobnie chcieli zebrać jak najwięcej danych. Finalnie konto zostało wypowiedziane. Ostatecznie i na zawsze. Ciekawe, po co PayPal udostępnia usługi, z których korzystanie sami uznają za niebezpieczne???



Oni wszystko uznaja za niebezpieczne a w rzeczywistosci chodzi tylko i wylaczne o przetrzymanie twoich pieniedzy bo paypal zblokowane kwoty trzyma na wysokim oprocentowaniu i z tego czerpie potezne zyski.



Jako ze nie moga ot tak bezprawnie przetrzymywac cudzych pieniedzy to pod pretekstem zapewnienia bezpieczenstwa wymyslili weryfikacje i inne absurdalne preteksty do zblokowania pieniedzy,zeby mogly spokojnie lezec i procentowac na korzysc ebay i paypal.



Obudzcie sie,przeciez to nie jest stworzone po to zeby wam robic dobrze tylko po to zeby na was zarobic.


Dlatego ebay zmusza i wymusza na uzytkownikach korzystanie z paypal.Monopolistyczne praktyki.



Jednak oficjalnie wszystko dla wygody i zapewnienia bezpieczenstwa uzytkownikom ;)))))



PayPal - O NIE,NIGDY W ZYCIU !!!



POCZYTAJCIE W NECIE !!!


NIEKORZYSTAJ Z PAYPAL TO OSZUSCI I NACIAGACZE! BEZPRAWNIE I CELOWO BLOKUJA I PRZETRZYMUJA TWOJE PIENIADZE. ZA NIM ZALOZYSZ PAYPAL POCZYTAJ NA INTERNETOWYCH FORACH CO CI GROZI I NA CO JESTES NARAZONY.NIE SPRZEDAWAJ KOLEKCJONERSKICH WARTOSCIOWYCH PRZEDMIOTOW BO STRACISZ! PAYPAL NIE CHRONI SPRZEDAJACYCH,POMAGA NIEUCZCIWYM KUPUJACYM OKRASC CIEBIE.PRZECZYTAJ ICH CHORA UMOWE TO ZROZUMIESZ.POCZYTAJ O NICH W INTERNECIE TO ZROZUMIESZ,NIE WARTO PRZYJMOWAC PLATNOSCI ZA POSREDNICTWEM PAYPAL.
Wiadomość 60 z 68
ostatnia odpowiedź