anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Niedawno udostępniliśmy nową funkcję, pozwalającą na dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego. Teraz możesz kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej.

Dzięki nowej funkcji Dodaj środki do konta możesz:

• kupować bez karty kredytowej,
• uwolnić się od limitów kart płatniczych,
• łatwiej kontrolować swoje wydatki w Internecie.

Za dodawanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego nie są pobierane żadne opłaty.

Sprawdź szczegóły na stronie https://www.paypal.pl/dodajsrodki.

Zespół PayPal.pl
Wiadomość 1 z 68
ostatnia odpowiedź
67 ODPOW. 67

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Witam,
chciałbym wplacic pieniądze z konta bankowego na konto PAYPAL.
Mam jednak wątpliwości odnosnie informacji zawartej na Państwa stronie:
"Upewnij się, że imię i nazwisko dla konta PayPal zgadzają się z danymi zarejestrowanymi dla rachunku bankowego. Jest też niezwykle ważne, "

O co dokładniej chodzi?

Pozdrawiam
Wiadomość 41 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

tomekfabian9011
Użytkownik
WITAM A JA CHCIAŁAM Z ZUPEŁNIE INNEJ BECZKI NIE WIEM CZY SIE MARTWIC SPRZEDALAM PRZEDNIOTY NA EBAY DOSTALAM KASE W FUNTACH NA PAYPAL ALE MAM ZAMROŻONE SIEROTKI NIE MOGE ICH WYPŁACIC NIE WIEM CZEMU CZY MUSZE CZEKAC 3 DNI NA ZAKSIĘGOWANIE I PRZEWALUTOWANIE CZY JAK? PROSZE O POMOC BO NIE WIEM CZY WYSYŁAĆ ZAKUPIONE PRZEDMIOTY
Wiadomość 42 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

kubaswat- jesli w nazwie banku sa litery SA to je podaj
Wiadomość 43 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

kubaswiat- nie doczytałem, myslałem że chcesz WYPŁACIC z PP
Wiadomość 44 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

daniel.kubieniec
Użytkownik
Witam

Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na bardzo ważne pytanie:

Posiadam trochę GBP a mam zamiar zakupić coś na ebay.co.uk Czy jest możliwe wpłacenie bezpośrednio FUNTÓW na PP, bez żadnych przewalutowań? Po prostu idę do banku daje im 100GBP a na koncie PP mam równe 100GBP?

Proszę o pomoc ponieważ nie mogę dodzwonić się na infolinię PP.
Wiadomość 45 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

keozeo
Użytkownik
Witam, proszę pomóżcie
Chcę zapłacić paypalem, nie mam karty kredytowej. Wpłaciłem więc przelewem pieniądze na Paypal, ale jeszcze nie doszły. Sprzedawca poinformował mnie, żebym potwierdził "mode of payment" na ebayu, aby oferta nie została anulowana. Gdzie mam to zrobić? Kiedy klikam w Zapłać teraz przenosi mnie na stronę Paypala, ale żądają ode mnie konfiguracji karty kredytowej! Pomóżcie mi co mam zrobić?
Wiadomość 46 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Widzę że nie tylko ja mam z tym problem. Droga Emilio_paypal, więc jednak "kupować na całym świecie, nawet jeśli nie masz karty kredytowej" nie możesz, musisz mieć tą kartę.
Wiadomość 47 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

kentstop
Użytkownik
Chce przelać pieniadze z mojego konta bankowego na konto paypal, ale nie wiem jaki adres wpisać w pole adresu na stronie banku, a jest to niezbędne do zrobienia przelewu. Proszę o pomoc!
Wiadomość 48 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

renes40
Użytkownik
Witam,

Niech ktoś jednoznacznie potwierdzi proszę bo się pogubiłem w kwesti zakładania konta PayPal i dokonywania przelewów z konta bankowego i na konto:

1). Czy kupując i płacąc przez konto PayPal nie bedę musiał mieć/podpinać pod to konto karty bankowej?

2). Czy chcąc sprzedawać na ebay i przyjmować płatności za przedmioty przez konto PayPal będę musiał posiadać/podpinać/potwierdzać kartę bankową, czy też nie?


Pozdrawiam.
Wiadomość 49 z 68
ostatnia odpowiedź

Dodawnanie środków do konta PayPal z rachunku bankowego - nowa funkcja

Nie musisz posiadać karty (zresztą karta "do bankomatu" tu nic nie da).
Musisz jednak pamiętać, że PayPal(chyba) nie wymyślił skutecznego sposobu zabezpieczania płatności, w których konto PP jest pośrednikiem między twoim kontem, a kontem odbiorcy. Standardowym sposób okradania użytkowników PP wygląda (w/g opisów w sieci) następująco (za http://vbeta.pl/2008/12/30/moje-dzisiejsze-boje-z-paypal/):
-ktoś przelewa środki na twoje (zhackowane konto) z banku/konta PP.
-z twojego konta przelewa je dalej (lub dokonuje zakupu).
-ten, kto przysłał środki składa reklamację (w banku, lub w PP, np. informując, że zaszła pomyłka).
-PP cofa środki z Twojego konta na konto inicjatora całego "łańcuszka", pozostawiając piękny debet.
Ich linia działa od 8-17, pon-pt, a konta 24/7/365. Pewnie jest sporo "luk" czasowych, gdzie można "wypompować kasę z systemu (ot, choćby różnice czasowe).
Ponieważ, jak możesz zorientować się w Googlach, nie są to przypadki odosobnione, musisz liczyć się z tym, że PP w pewnym momencie zamknie ci konto, i żadne tłumaczenia i wysyłania informacji nie pomogą.
Wiadomość 50 z 68
ostatnia odpowiedź