anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Witam,

 

Kupiłem ostatnio płytę od sprzedawcy z Hiszpanii. Razem z wysyłką miało wyjśc 17 euro. Zrobiłem na PayPalu przelew jak milion poprzednich na kwotę 17 euro do sprzedawcy. Wysłało się, wszystko było w porządku a z konta zniknęło 917zł czyli prawie 212 euro.

Szybko sprawdziłem szczegóły transakcji i wychodzi na to, że paypal przeliczył 17 euro na 917zł... czyli o 850zł za dużo. Dodaję załącznik, coby można było to sprawdzić co piszę.  Proszę o pomoc, jak mogę odzyskać te pieniądze i gdzie one tak naprawdę są, czy u sprzedawcy czy gdzieś rozpłynęły się.

 

Pozdrawiam

Paweł.

 

Wiadomość 1 z 6
ostatnia odpowiedź
5 ODPOW. 5

Dot.: Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Najprościej będzię skontaktować z serwisem PayPal i wyjaśnienia sprawy 🙂

Wiadomość 2 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Nie bardzo kumam po jakiego grzyba usunelas ten link, tak tak do Ciebie piszę do Ciebie mariola.c to co wazne i zwiazane z ebayem i paypalem to moderujesz a to co nie zwiazane z tymi serwisami to nie moderujesz, jak sie laskawie zglosi nieodpowiednie tresci to jasnie Pani wymoderuje 😄

 

tak zadzwon najlepiej do paypal'a i wyjasnij sprawe, wejdz w kontakt tam bedzie podany numer telefonu + bedziesz musial podac tymczasowy 6 cyfrowy kod wazny 1 godzine

na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 3 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Link usunęłam ponieważ identyfikował sprzedawcę, a to jest niezgodne z zasadami forum. Proszę pamiętać, że naming/shaming jest niedozwolony. Zasadam ta dotyczy nie tylko polskiego eBay, ale wszystkich.

 

Pozdrawiam,

Mariola

Wiadomość 4 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Czyli uwazasz ze nizej wymieniona firme mozna oczerniac lub jak to napisalas -naming/shaming jest niedozwolony. Zasadam ta dotyczy nie tylko polskiego eBay, ale wszystkich.

 

http://community.ebay.pl/t5/Kupowanie-za-granic%C4%85/UWAGA-NA-FIRME-POLAMER-USA-ZLODZIEJE-I-OSZUSCI...

Wiadomość 5 z 6
ostatnia odpowiedź

Dot.: Błąd w przeliczeniu płatności Paypal o 850zł!

Nie kumam, czyli dokonując płatności przez strone EBAY :

 

miałeś własciwy przelicznik przed "potwierdzeniem płatności" ?? Czyli ta wartość  około 17 euro  czy mechanicznie wcisnołeś "guzik/link" potwierdzenia nie patrząc na "przeliczenie ze złotowek..."

 

 

otzrymałeś od sprzedawcy FAKTURĘ NA 17 euro ??  

 

 czy może te koszty wysyłki tycza się tylko kraju sprzedawcy:

 

np. Hiszpania np 12euro towar wysyłka 5

 

reszta świata 12 euro towar wysyłka 198 euro

 

 

wina może lezec tez po twojej stronie, po co trzymasz tak wielkie kwoty  na PP     ???

Wiadomość 6 z 6
ostatnia odpowiedź