anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Witam.

Na ebay.co.uk kupiłam czasopismo poprosiłam sprzedawcę o zdjęcia . Oczywiście otrzymałam je zbyt póżno ,gazete kupiłam. Okazało sie że ją mam. Od razu chciałam anulować zakup ale sprzedawcę nie chce się zgodzić PROSZE POMOCY!!! CO robić?

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Jesli nie zaplacilas nie rob kompletnie nic

 

Mozesz wystawic negatywa sprzedawcy za nieodpowiednia obsluge klienta.

 

W interesie sprzedawcy jest anulowac transakcje jesli klient sobie tego zyczy inaczej odstrasza klientow od Ebay. Ebay zwroci mu prowizje wiec nie ponosi zadnych kosztow. Nie rozumiem z czym ma problem?

 

Nie rob NIC.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Nie, najwyżej upomnienie od ebaya. Paypala to nie interesuje.

 

Jeśli wystawisz negatywa sprzedawcy, to i tak ebay usunie taki komentarz za kilka dni (wiem z doświadczenia), tak więc lepiejwystawić neutralny.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Jesli nie zaplacilas nie rob kompletnie nic

 

Mozesz wystawic negatywa sprzedawcy za nieodpowiednia obsluge klienta.

 

W interesie sprzedawcy jest anulowac transakcje jesli klient sobie tego zyczy inaczej odstrasza klientow od Ebay. Ebay zwroci mu prowizje wiec nie ponosi zadnych kosztow. Nie rozumiem z czym ma problem?

 

Nie rob NIC.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

dziękuję za odpowiedz.

Problem dla sprzedawcy pewnie jest w tym że czasopismo jest dosyć drogie a póżniej nie znajdzie na niego kupca.

Sprzedawca wysyła mi inne czasopisma które mnie wogóle nie intersują .

Mam pytanie czy czeka mnie w związku z nie kupieniem czasopisma np zawieszenie konta na ebay lub paypal lub coś w tym rodzaju?

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Nie, najwyżej upomnienie od ebaya. Paypala to nie interesuje.

 

Jeśli wystawisz negatywa sprzedawcy, to i tak ebay usunie taki komentarz za kilka dni (wiem z doświadczenia), tak więc lepiejwystawić neutralny.

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Mam pytanie sprzedawca otworzył sprawę w Ebay o zaległą płatność za przedmiot . Czy w takim przypadku powinnam jakoś na to odpowiedzieć bo nie wiem co mnie będzie czekać póżniej? Czy zaległa płatność za nie kupiony przedmiot będzie odnotowana a moje konto zostanie obciążona w PayPal a sprzedawca wyślę mi przedmiot ,czy nie powinnam na nią odpowiadać ,a sprzedawcy zwróconę zostną pieniądze za sprzedaż?

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Odpowiedz sprzedawcy to co wcześniej, że aukcja wprowadzała w błąd, opis był niedokładny, za późno przysłał informację. Zobaczysz co on na to odpowie. Ebay może kontaktować się z Tobą i prosić o wyjaśnienia - chodzi o zwrot prowizji dla  sprzedawcy, więc napiszesz, że zrezygnowałaś z zakupu i podasz powód. Dostaniesz ostrzeżenie z ebaya.

 

Twojego konta paypal nikt nie może obciążyć taką płatnością. Nawet jeśli sprzedawca wysle Ci fakturę na paypal, to tylko Ty mozesz ją zapłacić, czyli wysłać pieniądze do sprzedawcy. Paypal nie ma żadnej podstawy, aby zabrać Ci pieniądze z konta.

Sprzedawca nie wyśle przedmiotu, dopóki nie otrzyma pieniędzy, więc tym się akurat nie musisz martwić.

 

 

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Dzięki za odpowiedz. Ale ja wkółko jemu piszę to samo  że za pózno dostałam zdjęcia tego i chcę anulować zakup piszę że kupiłam to płacę . A jak nie to powinnam zwrócić jemu prowizję ze swojego konta w PayPal . Ale zwróci jemu ebay bo to on zwraca pieniądze od sprzedaży tak?

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Dot.: sprzedawca nie chcę anulować zakupu co robić?

Ebay zwróci mu prowizję. Napisz mu, że ma anulować transakcję i wówczas odzyska prowizję.

 

Tu masz więcej w tym temacie: http://pages.ebay.pl/help/buy/questions/unwanted-item.html

 

Mam nadzieję, że to pomoże. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

 

 

 

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź