anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

decobop
Użytkownik
Witam
Kupiłem oprogramowanie w USA, przelałem momentalnie pieniądze poprzez PayPal. Pare minut później przeglądałem komentarze, praktycznie same pozytywy. Znalazłem również Polaka, który kupił to oprogramowanie, więc zadałem mu pytanie, on odpisał, ze sprzedają wersję OEM - niestety w aukcji nic nie piszą o tym. Poprosiłem o zwrot pieniędzy, uzasadniłem swoją decyzję. Napisali mi, że trwa proces zwrotu i będę miał pieniądze we wtorek, czyli za dwa dni. Ale tak się zastanawiam, dlaczego nie od razu, skoro PayPal działa w pare sekund.
Co mogę zrobić, jeśli nie zwrócą mi pieniędzy?

Pozdrawiam.
Wiadomość 1 z 13
ostatnia odpowiedź
12 ODPOW. 12

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

gamzol
Użytkownik
Witam,
Dzięki za numery. Dzwoniłem do WER Warszawa i niestety nie mogę sprawdzić czy przesyłka już jest w Polsce bo takie przesyłki idą bez ewidencji (ewidencjują tylko z litera bodajże "R" na początku). Myślisz, że zadzwonienie do Poczty coś da, skoro nie ma ewidencji tej przesyłki? 😕
Wiadomość 11 z 13
ostatnia odpowiedź

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

to zadzwoń jeszcze do sekcji reklamacji, tam można podawać wszystkie traki, ten co Ci podałem to rzeczywiście jest z "R"
sekcja reklamacji 225481196
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 12 z 13
ostatnia odpowiedź

czy dostanę zwrot, jeśli nie co zrobić?

gamzol
Użytkownik
Na szczęście dzisiaj przesyłka do mnie dotarła. Szła od 13 listopada więc ponad dwa tygodnie. Ale to pewnie i tak nie tak źle. Cła ani podatku nie płaciłem na szczęście 🙂 Dzięki za zainteresowanie sprawą!

Pozdrawiam.
Wiadomość 13 z 13
ostatnia odpowiedź