Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Jak znaleźć przesyłkę po numerze??

Czekam prawie miesiąc na paczkę z UK. Sprzedająca od początku kombinowała, nie wysłała towaru po wplacie podajac uzasadnienie " bo w Anglii spadł śnieg i nie mogła się wydostać z domu" .. bez komentarza.. Wreszcie po założeniu sporu w pay pal odpowie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2625 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedający się nie odzywa... Co robić

Hej, wczoraj wylicytowałam za 3,50 Euro buty. Na swojej stronie sprzedający napisał,że w ciągu 12 godzin od zakupu dostanę maila z jego danymi potrzebnymi do przelewu. Niestety, minęło już o wiele więcej godzin, pisałam mu maile, że nie mam jego nume...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 70 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak najlepiej i najtaniej zapłacić za zakupy w Anglii ? NOCHEX

Witam, to moje pierwsze zakupy za granicą, dogadałem się ze sprzedawcą co do ceny i kosztów transportu. Mam mu zapłacić £123.97. Sprzedawca przysłał mi link do strony https://secure.nochex.com Tam wyświetlają się metody płatności Visa MasterCard itp....

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1265 Wyświetlenia
  • 8 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z przesyłką

Witam. Kupuję na serwisie Ebay pierwszy raz i mam pewien problem. Chcialem kupic pewną płytę, której koszt wysyłki do europy wynosi 2 euro. Gdy naciskam "kup teraz" i mam potwierdzic zakup w okienku "przesylka i obsluga" pisze ze przesylka jest darmo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 36 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

czy zgadzać się na anulowanie 19 aukcji, zakup poza eBay??????

Witam, kupiłem od jednego sprzedawcy kilku przedmiotów, dokładnie na 19 aukcjach, teraz w trakcie negocjacji kosztów przesyłki poprosił mnie o anulowanie tych aukcji tłumacząc się że na eBay niema możliwości zmiany kosztów wysyłki, napisał że wystawi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 124 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka już w polsce ale nie wiem kiedy w domu będzie?

wiem że moja paczka CJ ....jest już w polsce od 6 stycznia bo tak wynika ze strony USPS, mam pytanie ,czy mogę wykonać jakieś ,,ruchy' aby dowiedzieć się gdzie jest i kiedy ją mogę mieć w domu? (paczka jest z usa),to moja pierwsza paczka z usa więc s...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 115 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Brak pewnośći co do płacenia przez PP

Witam. Mój problem polega na tym ze nie wiem jakie pieniądze mam wysłać na PP. Jeśli kupuje przedmiot z Usa to na konto PP mam wysłać dolary czy złotówki,a PP automatycznie podczas płacenia zamieni mi złotówki na dolary? Z góry dziex.B-)

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 32 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PC Laptops & Netbooks USA

witam jak w temacie chce kupic w USA laptopa koszt US $1199 wysylka do Polski podana na aukcji US $101,95 USPS Express Mail International z jakimi kosztami musze sie liczyc? bede placil clo badz podatek? jezeli tak to jakiego rzedu sa to koszta dziek...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 48 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakupy na angielskim ebay i nie tylko

Witam. Szukam osoby chętnej do pomocy w zakupie kilku rzeczy z ebay.co.uk oraz angielskich sklepów. Chodzi oczywiście o sprzedawców którzy nie wysyłają do Polski. Za pomoc odpowiednio wynagrodzę osobę która mi tej pomocy udzieli  Pozdrawiam, Dominik...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 740 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wysyłka z Chin Shenzhen Post

Mam do was takie pytanie, kupilem telefon z chin, sprzedajacy wyslal mi numer sledzenia podal mi strone do sledzenie na USPS, na tej stronie nie znajduje wogole tego numeru sledzenia po moich interwencjach mailowych do sprzedajacego napisal mi ze pom...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 201 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ponad miesiąc oczekiwania na paczkę...

Witam, co jakiś czas zamawiałem z Chin pewne przedmioty u tego samego sprzedawcy. Zawsze dochodziło do 14 dni. Ostatnie zamówienie złożyłem 10 grudnia. Standardowo dostałem numer przesyłki. Na stronie http://app3.hongkongpost.com/CGI/mt/genresult.jsp...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 101 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jak kupować towary ze Szwecji ?

Mam prośbę o wskazówki jak zalogować się i kupować na szwedzkim "Traderze".Login i hasło z Ebay nie wchodzą, a przy logowaniu występuje błąd, że nie mogą mnie zweryfikować. Dziękuję za wszelkie odpowiedz. Piotr

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 502 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania