Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

zwrot pieniędzy paypal

Czy PayPal przetrzymuje pieniądze od kupującego i nie przekazuje ich sprzedawcy ? Sprzedawca zgodził się na anulowanie transakcji i przesłał mi formularz do zaakceptowania,ale jest tam napisane ,żeby nie potwierdzać anulowania,dopóki nie dostanę zwro...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 212 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

licytowanie przy braku wysyłki do PL

Sprzedający na ebay.de ustawił dla danej aukcji wysyłkę tylko do Niemiec, ale po kontakcie mailowym, zgodził się, w razie mojej wygranej, wysłać przedmiot do Polski. Nie mam jednak możliwości danej aukcji wygrać, bo w momencie, gdy moja oferta jest n...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 55 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czy będę musiała zapłacić cło i podatek vat ?

Ile mogą wynieść cło+vat za ten przedmiot ? http://www.ebay.pl/itm/171015742349?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649 Przesyłka wynosi 22.00 $ Na dodatek trafiłam na bardzo "miłego" sprzedawcę ,z którym ni w ząb nie idzie się dogadać. Na...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 152 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z Paypalem

Aukcja ma miejsce w Anglii. Opcja „kup teraz” przekierowuje automatycznie do Paypala ,który informuje mnie , że płatność nie może być zrealizowana. Aukcja ma opcję „płatności natychmiastowej” także cała transakcja nie dochodzi do skutku, aukcja nadal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 136 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zamówienie artykułów spożywczych z UK i Malezji

Witam. Mam do was pytanie. Chcę kupić kawę na ebayu 8 opakowań łączna wartość 100 funtów. Czy kupując ją z UK płace VAT ? Bo wiem że cła oczywiście nie. Jeżeli tak to jaka wartość jest na artykuły spożywcze?Mam również możliwość kupienia tej kawy z M...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 164 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwsze zakupy na eBay - prośba o pomoc

Witam, to moje pierwsze zakupy na eBay'u i bardzo prosiłbym Was o pomoc. Chciałbym zakupić przedmiot na tej aukcji z wysyłka do Polski - http://www.ebay.de/itm/3er-Club-Cube-Regal-weiss-rechteckig-Retro-Lounge-Wandregal-CD-Aufbewahrung-weis-/33078887...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2220 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

PayPal - przelew czy powiązanie rachunku/karty. Pomocy!

Witam!Chciałbym zakupić pewien przedmiot na stronie eBay. Założyłem konto na PayPal u połaczyłem je z serwisem eBay. Chodzi mi o to, czy żeby dokonać płatności natychmiastowej to muszę najpierw połaczyc PayPal z rachunkiem bankowym, czy po prostu mam...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 7871 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Noże typu Balisong/ butterfly z usa ?!

Witam od dłuższego czasu noszę się z zamiarem zakupu tak zwanego u nas "motylka" -jak wiadomo u nas w kraju oferta takich noży sprowadza się do 3modeli firmowych i całej masy kiepskich chińczyków z allegro.. Zdecydowałem, że kupię taki nóż przez eBay...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 343 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Royal Mail (opóźnienia z wysyłką)

Witam! Przeszło dwa tygodnie temu zakupiłem dwie wody perfumowane, sprzedawca (jak twierdzi) poprawnie nadał przesyłkę, dostałem nawet tracking number - do śledzenia paczki... Problem w tym, że wchodząc na stronę www Royal Mail i wyszukując mój nr pr...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 505 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zapłatą przez PayPal

Witam, mam mały problem z zapłatą za przedmiot kupiony w serwisie aukcyjnym Ebay, otóż mam założone konto PayPal na które przelałem odpowiednią kwotę w PLN, kupiłem przedmiot w Niemczech który kosztuje dokładnie tyle ile mam przelane na koncie PayPal...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka z USA zatrzymana przez Urząd Celny

witam zamówiłem kilka rzeczy z ebay.com przesyłka bezpiecznie dotarła do Polski, ale została zatrzymana przez Oddział Celny Pocztowy w Zabrzu, dostałem od nich zawiadomienie listowne, i w ciągu 20 dni mam im przesłać 'fakture, paragon, potwierdzenie ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1870 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Co jesli nie zaplace bo opis byl naciagany?

Witam, Mam pytanie,zakupilem przedmiot na ebay canada,zamierzalem zaplacic ale po dluzszej analizie przedmiotu u producenta okazalo sie ze sprzedajacy delikatnie naciagnol opis aby byl wyswietlany w drozszych kategoriach a sprzedawany przedmiot jest ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 59 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Gdzie mogę sprawdzić przesyłkę z niemieć

witam kupiłem przedmiot zapłaciłem ale nie wiem gdzie sprawdzić przesyłkę (gdzie obecnie się znajduje) http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140902545241#ht_1473wt_1064 Economy Int'l Versand

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 254 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Jakie są opłaty za przedmiot spoza UE.

1. Podobno za zakupy <150euro nie płaci się cła. To prawda? 2. Oplata akcyzowa tyczy się tylko wyrobów tytoniowych i alkoholi? 3. Chciałbym wiedzieć czy za cześć samochodową (końcówkę wydechu), która razem z przesyłką będzie mnie kosztowała 140$ zapł...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 165 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

cło i vat

Dzień dobry, interesuje mnie tylko informacja, czy jeśli dostałam już towar(czytnik kindle z usa), mogę zostać wezwana po jakimś czasie(miesiac, rok) do opłacenia vatu, cła, czegokolwiek? Czy jak otrzymałam już towar, to mam szczęście, już nikt nie b...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 81 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania