anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

miloszmaz
Użytkownik
Witam serdecznie!
Chciałbym zapytać o adres na który może zostać wysłany przedmiot z USA. Podczas rejestracji podałem swoje dane adresowe (Polska) i naturalną rzeczą jest, że na podany adres sprzedający wyśle rzecz. Chciałbym jednak żeby została ona wysłana na inny adres (który znajduje się w USA) i czy w związku z tym muszę podać imię i nazwisko osoby, która mieszka pod podanym adresem w USA i przedmiot odbierze, czy też podać swoje imię i nazwisko i tylko zmienić adres?
Drugą kwestią jest, czy adres, który jest podany przy rejestracji na pay palu, jest w jakiś sposób wiążący co do miejsca wysyłki kupionego przedmiot?

Bardzo prosze o pomoc!
Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

ten adres piszesz w następujący sposób; wchodzisz w mój ebay nast. adresy, dodaj nowy adres i zaznaczasz jako na potrzeby zakupów, czy jakoś tak

wątpię, żeby sprzedawca wysłał tak na słowo np. napisane w mejlu, jabym na 100% nie wysłał, muszę mieć czarno na białym

Drugą kwestią jest, czy adres, który jest podany przy rejestracji na pay palu, jest w jakiś sposób wiążący co do miejsca wysyłki kupionego przedmiot?

Nie, na ebay'u możesz mieć tyle adresów ile dusza zapragnie, na PP też można mieć ileś tam
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

miloszmaz
Użytkownik
dziekuje za odpowiedz! czyli po prostu dodaje nowy adres wysylkowy z danymi osoby do ktorej przedmiot bedzie wyslany.

?
pozdrawiam
Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

tak, dokładnie tak
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Zmiana adresu wysyłki. Prosze o pomoc!!

Witam! 
Dokonałam wczoraj pierwszego zakupu na ebayu. Niestety sprzedawca z UK nie wysyła do PL, więc przy wpłacie podałam adres koleżanki. I zaczął się problem - nie mogę zapłacić za buty, ciągle mnie prosi o fakturę z łączną kwotą od sprzedawcy, a on już mi ją wysłał i DALEJ nie działa. Co jest ?! ?! ?!? !? !?!? !?!?! ? 😞 

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź