Dodanie przedmiotu do zakupu

Witam.

 

Otóż zamówiłem od gościa 2 sztuki stoperów, lecz jeszcze nie zapłaciłem za nie. Moje pytanie brzmi: czy mogę jakoś dodać do tych 2 stoperów jeszcze jeden, aby w jednej paczce były 3 przedmioty lub anulować obecne zamówienie i złożyć jeszcze jedno nie z 2 sztukami, lecz z 3 ?

 

Proszę o pomoc, dziękuję i pozdrawiam!

 

Edit.

Jest to ta aukcja: http://www.ebay.com/itm/New-OFFICIAL-SPEED-STACKS-SPORTING-STACKER-TIMER-/110925233924

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Dodanie przedmiotu do zakupu

Zamów kolejną sztukę i napisz mu wiadomość aby Ci wysłał fakturę za 3 przedmioty. Jak Ci przyśle to sprawdź przed zapłatą koszty wysyłki czy są faktycznie takie same jak podane w aukcji.

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Dodanie przedmiotu do zakupu

Odpisał mi, że zmienił fakturę na koszt 3 timerów. Lecz nadal mam pokazane Sztuki: 2, ale koszt wysyłki się zmienił do 29 U$. wychodzi na to, że zwiększył cenę wysyłki, a w tym jest ten timer. 6.00+6.00+6.99 = 18.99 i niby 9.99 za timer ale wychodzi na to, że 10,01 U$. Te kilka groszy nie robi mi różnicy, lecz:

 Czy jest to poprawna zmiana ceny na fakturze? Cena po przeliczeniu na PLNy wychodzi taka sama (166,60 zł ), jakbym zamawiał 3 sztuki + przesyłka.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Dodanie przedmiotu do zakupu

Właśnie, jeszcze jedno. Dostałem wiadomość od eBay'a, że mam do wykorzystania kod na -10%. Czy mogę i w jaki sposób go wykorzystać na zakup timerów ?

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź