Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Pośrednik zakupów w USA

Witam!Mam zamiar sprowadzić coś niewielkiego zza oceanu. Niestety będę zmuszony do skorzystania z jednej z firm pośredniczących wysyłce. Naczytałem się wiele pozytywnych opinii o POLAMERze lecz dzisiaj wklepując w google zauważyłem, że jest i polamer...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 2334 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! opóźniony??? list z UK

Na poczatku października kupiłam coś na ebay UK, niestety do dzisiaj nie otrzymałam jeszcze przesyłki.Oczywiście skontaktowałam się ze sprzedawcą, który powiedział, że będzie pytał na poczcie. Następnie przysłał mi informacje, kiedy wysłał przesyłkę ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 776 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Pierwszy zakup na ebay.com, pare pytan.

Witam,zakupiłem na próbę pewną rzecz za ok. 3$ i kiedy przyszło do płatności wybrałem płatność kartą debetową (mam konto w dolarach), a system ściągnał ode mnie płatność poprzez Paypal - nie wiem czemu ? Gdzie nie mam konta tzn. mam ale nieaktywne i ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 557 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka widmo? Royal Mail

Witam, dwa tygodnie temu zamówiłem czapkę od firmy z UK. Płatność została dokonana 18 października, a przedmiot został wysłąny 20 października. Przewoźnik to Royal Mail. Przedmiot miał dojść do 29 października i się nie pojawił. Zaniepokojony napisał...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 394 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedawca chce oddać tylko za towar z pominięcie kosztów wysyłki i opłat celnych.

Kupiłem towar w USA Wartość 1998,98 $ + 528,40 $. (transport i cło)Sprzedawca omyłkowo wysłał mi co innego o wartości 180 $ .Ustaliliśmy że mogę towar zostawić sobie bo akurat się przyda i potrąca mi 180 $.Jednak twierdzi że że kwota do zwrotu to 199...

Brak trackingu na stronie Poczty Polskiej - paczka z USA

Paczka idzie z USA, jest to paczka rejestrowana z numerem do śledzenia, już nie raz zamawiałam ten właśnie rodzaj przesyłki i umożliwia on śledzenie jej od momentu wysłania w Stanach do doręczenia jej w Polsce. To odpowiednik naszego EMS/Pocztex i ta...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 11801 Wyświetlenia
  • 6 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup gier w Kanadzie.

Witam.Na kanadyjskim Ebay wylicytowałem 2 gry do starego komputera Atari.Kwota 30$.Koszt wysyłki-Standard Int'l Shipping: US $22,00 Gry mimo,że mają około 30 lat nadal są nowe,fabrycznie zapakowane.Czy za takie przedmioty zapłacę cło i VAT?Czy przesy...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 623 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Ubrania z Chin

Witam. Jestem nowym użytkwnikiem i chciałbym nabyć ten przedmiot ***. I tu moje pytania: -Czy ten sprzedający wygląda w miarę przywoicie jak na wasze oko? - Ile wyniesie podatek od tego ubrania, gdyż z tego co mi wiadomo cło nie zostanie naliczone bo...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 331 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zakup z ebay.de - wysyłka do Polski

Witam, Mam pewną wątpliwośc dotyczącą zakupu na niemieckim e-bayu Mianowicie, w aukcji sprzedawca zaznaczył, że wysyła tylko na terenie Niemiec, natomiast w wiadomości prywatnej wyraził możliwośc wysyłki do Polski (podając orientacyjną cene), nic nie...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 811 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Próba licytacji przedmiotu za granicą

Witam, Próbuje zalicytować pewien przedmiot. Po kliknięciu i wprowadzeniu odpoweidniej kwoty, strona przelogowuje mnie do mojej strony z wiadomośćiami i aukcjami ale nic tam nie ma a aukcja wciąż pozostaje na tym samym poziomie cenowym. Czy ktoś mial...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 185 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Cło na nootbooki

WitamDo czasu byłem przekonany że cło na laptopy z usa nie obowiązuje, bo tak pisało się na różnych forach. Dzisiaj dostałem informację że kolega który sprowadzał laptopa musiał te cło na granicy zapłacic.Jak to w końcu jest? Czy zmienili prawo? Gdzi...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupno w USA

Witam Mam pytanie. Chcę kupić frisbee z USA i są trzy typy przesylek : U.S.P.S. First-Class Package International Service: $16.27 U.S.P.S. Priority Mail International: $43.87 U.S.P.S. Priority Mail Express International: $56.52 Które wybrać i dlaczeg...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 292 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

brak dokumentów celnych - SAD a Pittney Bowes

Witajcie,już drugi raz nie docierają do mnie dokumenty celne przy imporcie towaru z USA. W obydwu przypadkach przesyłka była w ramach tego Global... Sprzedający nie odpowiada. Odpowiedniego kontaktu do eBay ani do Pittney właściwie nie ma. Macie może...

Cło

Witam. Czy na sprzęt kupiony w Europie (Holandia dokładnie) jest nalożone cło ? Wartość sprzętu 2000 - 3000 zł.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 196 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania