Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Minęło 2 tygodnie i paczki brak

Witam, Kupilem jakiś czas temu przedmiot na ebayu. Paczka została wysłana z uk 23 stycznia przez Royal Mail International Standard (Small Packets). Dzisiaj mamy 9 lutego i paczki brak. Dodam, że dnia 22 stycznia zostały do mnie wysłane inne paczki tą...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 412 Wyświetlenia
  • 3 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Problem z zapłatą za produkt

Witam! Jestem nowym użytkownikiem serwisu ebay. Kupiłam przedmiot i przez swoją niewiedzę wybrałam opcję za pobraniem, sprzedający wysłał do mnie wiadomość, że niestety, ale opcja za pobraniem nie jest u niego dostępna i prosił abym wykonała przelew ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 460 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Kupowanie przez EBAY

Czy można zapłacić przy odbiorze w złotówkach kupując coś z EBAY od kogoś z zagranicy? 1.Co mam ustawić żeby zapłacić przy odbiorze w złotówkach? Bo pisze że GPB 4,95 do zapłaty O__oJak zmienić żeby odebrać przy odbiorze bo tam jest tylko przezte dwi...

Opłacona z góry paczka, wysłana za pobraniem

Witam, 11 grudnia 2014 kupiłem na ebay.de telefon komórkowy. Za przedmiot zapłaciłem z góry kwotę + koszty przesyłki. Przez ok. miesiąc sprzedawca się nie odzywał (nie odpisywał na maile i nie odbierał telefonu). Pomyślałem, że może opóźnienia wynika...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 527 Wyświetlenia
  • 0 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

paczka ze Stanów utknęła w Europie (USPS)

Witam.mam pewien problem, mam nadzieję, że ktoś bardziej doświadczony mi pomoże.Zamówiłam parę rzeczy, kosmetyków ze Stanów.Paczka First-Class Package International Service.Ogólnie tracking był aktualizowany , codziennie widziałam tam inne miasto.jed...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 416 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Moją paczkę zarekwirował urząd celn!! Proszę o szybką pomoc

Kupiłem telefon komórkowy z Sigapuru (u polskiego przedstawiciele z którym mam kontakt)telefon kosztował 509 z wysyłkąna stornie z śledzeniem paczki zobaczyłem że paczka została zatrzymana przez urząd celny w warszawie. wedle poleceń sprzedawcy wysła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 458 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Wylicytowany przedmiot, sprzedający nie chce sprzedać

Wylicytowałem na ebay.co.uk motocykl dnia 20/12/2014. Sprzedający unika kontaktu ze mną, nie odibera wiadomości i nie odbiera telefonów odemnie, jeden ze znajomych dodzwonił się do niego i to samo sprzedający się rozłączył. Chcę odebrać osobiście mot...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 259 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Paczka z Japonii

Pierwszy raz zamawiam przedmiot z dalekiej Japonii. Napiszcie jak długo trzeba czekać aż paczka dojdzie. Póki co, śledzę jej drogę wpisując numer na różnych stronkach trackingowych. Ostatnia informacja pochodzi z 25 grudnia i opisana jest jako - opus...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1380 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Czym przyjdzie przesyłka z Bułgarii? Brak nr bloku i mieszkania.

Witam, dokonałem zamówienia w Bułgarii, czekam na przesyłkę 3 tydzień. Teraz się zorientowałem, że w adresie nie mam wpisanego nr mieszkania ani tel kontaktowego. Czym przyjdzie taka przesyłka, z kim muszę się skontaktować, aby zdobyć info na jej tem...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 245 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

problem z zakupionym przedmiotem POMOCY

Witam 18 grudnia kupiłem przedmiot Exogen z USA, który przyspiesza gojenie kosci po złamaniu, okazało sie ze to urządzenie ma wbudowana kartę ile razy można go używać. Jest prawdopodobieńswto, że zakupiony towar nie bedzie działał, lub przestanie w k...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 268 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Problem z zapłatą za zamówiony towar

Pierwszy raz zamawiałem przez serwis Ebay.pl i mam pytanie dotyczące płatności. Konto PayPal mam doładowane i chcę zapłacić za zamówiony towar. Wchodzę więc na mój Ebay, wybieram opcję zapłać teraz i wyskakuje okno z logowanie do serwisu PayPal. Logu...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 371 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Opłaty importowe a płatność vat (zakup urządznia medycznego)

Witam.Chciałbym kupić urządzenie medyczne w USA za 1000-1300$, sprzedawca do kosztów przesyłki dodaje opłaty importowe.Rok temu kupiłem podobne urządzenie od firmy tyle że nie na ebay, przesyłka została zatrzymana na cle i zapłaciłem dodatkowo VAT 23...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 460 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania