Kupowanie za granicą
anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Posty na forum

Przeliczanie paypal i revolut

Hej, zakupiłem przez ebaya przedmiot który z wysyłką i opłatami miał kosztować 195$, na paypalu miałem podpietą kartę z revolta na której było 210$ i przy płatności zmieniłem żeby przeliczenie było przez wystawce karty. Z konta zabrało mi 204$ i tera...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 1306 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Rozwiązane! Sprzedawca

Proszę o informację czy zna ktoś sprzedawcę z USA capitalkidz. Chcę kupić wózek dziecięcy a że to będzie mój pierwszy zakup boję się że zostanę oszukana.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 567 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Sprzedaż a koszty wysyłki

Cześć,Chciałbym się was zapytać jak to jest z ustawieniami sprzedaży, że nie mogę ustawić ilości przedmiotów w jednej paczce np. 5-10 sztuk? Aktualnie jak ktoś u mnie kupuje to muszę pisać do kupującego z prośbą o podanie danych do przelewu, żebym mó...

Kupowanie jak nie dać się oszukać, a co jeśli już ... co robić dalej....

Jako że mój poprzedni post o pewnym cwaniczku (akurat z zagranicy) został usunięty?.. Pozwolę sobie na kilka słów jak kupować i jak nie dać się zrobić w balonika.Mam troszkę doświadczenia, więc może pewne informacje (a czasem ich usystematyzowanie) p...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 3295 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 2 podziękowania

Sprzedający nie ma towaru - zwrot mniejszej kwoty niż wpłaciłam z uwagi na prowizję banku

Witam, w zeszłym tygodniu kupiłam od sprzedającego poprzez ebay zegarek dla męża. Po zakupie i opłaceniu, okazało się że sprzedawca nie ma tego zegarka, podobno sprzedał go tego samego dnia komuś innemu. Wysłał do mnie od razu prośbę o anulowanie tra...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 508 Wyświetlenia
  • 7 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Zostałem oszukany przez Litwina

Dzień dobry, 10 dni temu zamówiłem latawiec do kitesurfingu za kwotę 2500 zł. Dzisiaj otrzymałem zamiast latawca kartkę świąteczną. Jak próbuje zgłosić spór wyskakuje mi opcja ze zwrotu paypal gdyz wtedy próbowałem nią zapłacić, ale ostatecznie zapła...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 308 Wyświetlenia
  • 4 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Nie mogę zapłacić za przedmiot kupiony w Hiszpanii.

Gdy chcę przejść do płatności, wyskakuje komunikat:"Co najmniej jeden sprzedawca nie akceptuje w tej chwili płatności. Skontaktuj się ze sprzedawcami, aby uzyskać pomoc.".Napisałem emaila do sprzedawcy wczoraj, ale nie odpisał. Co zrobić, aby nie dos...

Głośnik Google Home zakupiony w Niemczech - uszkodzone mocno opakowanie

Zakupiłem głośnik Google Home od niemieckiego sprzedawcy, płaciłem PayPal, towar wysłał DHL, dziś otrzymałem jednak opakowanie jest mocno pogniecione, fabrycznie nadal zafoliowane.Nie otwierałem nadal opakowania, przypuszczam ze głośnikowi sie mogło ...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 207 Wyświetlenia
  • 2 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

zwrot do niemiec

cześć. jakis czas temu kupilem na ebay.de buty. wysylka byla na adres magazynu mailboxde skad oni wyslali ja do mnie do Polski. buty okazaly sie podrobione wiec zglosilem chęć zwócenia ich sprzedawcy. zwrot zostal zaakceptowany, paczka odeslana (z po...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 163 Wyświetlenia
  • 1 odpowiedzi
  • 0 podziękowania

Umowa kupna-sprzedaży

Czy jest możliwość zobowiązania sprzedającego do przesłania podpisanej umowy kupna-sprzedaży a jeśli sprzedający nie wyrazi na to zgody - do anulowania transakcji ? Krzysztof

Brak trackingu przesylki z USA

To moja pierwsza tranzakcja zza oceanu i od razu problem.Zamowilem przedmiot za ok 200$ z oplatami, został on wyslany do Pitney Bbowes ERLANGER, KY 41025 i tu sie konczy sledzeni przesylki (dn.01.03). Do tego miejsca szla Priority Mail USPS (94055036...

Awatar użytkownika autor Użytkownik
  • 293 Wyświetlenia
  • 5 odpowiedzi
  • 0 podziękowania