anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłacony towar - sprzedający nie chce wysłać bo dostał lepszą ofertę poza ebay

Dzień dobry.

 

Proszę o radę w następującej sytuacji. Kupiłem tuner na którego polowałem 2 lata. Zapłaciłem Paypalem, po czym otrzymuję informację, że nie wyśle mi go bo dostał lepszą ofertę poza serwisem ebay.
Poprosił o anulowanie transakcji. Prośbe odrzuciłem, ale na koncie Paypal mam zwrot zapłaconej kwoty.

Nadmieniam, że nie zgadzałem się na takie rozwiązanie sporu, informując o tym sprzedawcę. Na założenie sporu o niedostarczenie przedmioru  musze czekać aż 10 dni. W tym czasie tuner już na pewno pojedzie do innego odbiorcy.

Co moge zrobić za pomocą ebay, aby zmusić sprzedającego do wysyłki zakupionego towaru. Gdzie zgłosić sprawę? Sądzę, że podziałała by jedynie czasowa blokada konta lub groźba jego zablokowania.

 

Pozdrawiam

Piotr

Wiadomość 1 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania

Dot.: Zapłacony towar - sprzedający nie chce wysłać bo dostał lepszą ofertę poza ebay

Nie zmusisz do sprzedazy. Takie sa realia. Proceder zmuszenia jest kosztowny, czasochlonny i nie gwarantuje sprzedazy.

Daj sobie spokoj. Zglos do Ebay, wystaw negatywa.

**************************************

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź
1 ODPOWIEDŹ 1

Dot.: Zapłacony towar - sprzedający nie chce wysłać bo dostał lepszą ofertę poza ebay

Nie zmusisz do sprzedazy. Takie sa realia. Proceder zmuszenia jest kosztowny, czasochlonny i nie gwarantuje sprzedazy.

Daj sobie spokoj. Zglos do Ebay, wystaw negatywa.

**************************************
Wiadomość 2 z 2
ostatnia odpowiedź