anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup z USA jest juz 2tyg po terminie, śledzenie stanęło w miejscu 2tyg temu. Pomoc przy rozwiazaniu

Witam mam problem i potrzebuje opini i dobrej rady bardziej doświadczonych uzytkowników.

Kupiłem ten przedmiot:fvmdtgn.jpg

sytuacja wygląda tak że płaciłem kartą za pomoca systemu PayPal ale wtedy nie miałem w tym systemie konta tylko po prostu zaplacilem karta i tyle teraz zrobilem konto na PayPalu bo widzialem ze w zakladce rozwiazania sporow jest rozwiazywanie za pomoca paypal. niestety po zalozeniu konta na PayPal i dodaniu rachunku bankowego jak i karty nie mam zadnych transakcji. Na stronie banku mam 2 transakcje podpisane w ten sposob:zał2.jpgzał3.jpg

Sytuacja ze sledzeniem przesylki wyglada tak:

myhbmoy.jpg

DPD w Polsce miało byc ostatecznym przewoznikiem, kontaktowałem sie z ich biurem obsługi i dostałem informacje że dostali dane o przesylce ale przesyłki na ten moment nie otrzymali. (informacja z dnia 12.07.2018r).

Kontaktowałem się z sprzedawcą i w odpowiedzi dostałem że sprzedawca widzi to co ja w śledzeniu przesyłki.

I TERAZ PYTANIE I PROŚBA DO UŻYTKOWNIKÓW.

Jest ktos w stanie wyklarowac mi moją obecną sytuacje ? Jak zabrac się za żądanie zwrotu pieniędzy? Czy może zaczekać na przesyłke ? Będe wdzieczny za każdą rade 🙂
Pozdrawiam Dawid

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Zakup z USA jest juz 2tyg po terminie, śledzenie stanęło w miejscu 2tyg temu. Pomoc przy rozwiazaniu

Wysylka w ebayowskim Global Shipping Program

https://t.17track.net/en#nums=1Z0638360361522812

 

https://t.17track.net/en#nums=UPAAA000000274669533

 

Jesli chodzi o odzyskanie pieniedzy to otworz spor na Ebay dajac szanse sprzedawcy (karta wymaga aby wpierw pertraktowac ze sprzedawca) na uregulowanie sprawy a nastepnie zawiadom karte ktora uruchomi mechanizm platnosci zwrotnej

**************************************
Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Zakup z USA jest juz 2tyg po terminie, śledzenie stanęło w miejscu 2tyg temu. Pomoc przy rozwiazaniu

mógłbyś jaśniej ? " zawiadom karte ktora uruchomi mechanizm platnosci zwrotnej" . Chodzi ci o moją karte płatniczą ?

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Zakup z USA jest juz 2tyg po terminie, śledzenie stanęło w miejscu 2tyg temu. Pomoc przy rozwiazaniu

Trzeba skontaktowac sie z wystawca karty (bank), ktora zaplaciles

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź