anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

matej_mlody
Użytkownik
Witam. Planuje zakup taniego kabelka muzycznego za 1 euro sztuka. Pomyślałem, że jak taki tani to wezme 10 sztuk, w zakładce shipping wpisuje 10 szt. i wyskakuje mi astronomiczna kwota 145 euro za przesyłke 10 lekkich kabelków. I to na dodatek z niemiec. Patrzyłem na innych aukcjach i to samo jest, że wpisuje większą ilość i sumuje się cena przesylki za przedmiot. Ma bardzo duże doświadczenie na allegro i jakoś tam wzrasta tylko do wagi a nie od sztuki. Na dodatek sprzedawcy piszą, że ceny wysyłek są nie do negocjacji. Napisałem do sprzedawcy ale można to jakoś inaczej sprawdzić ile wyniesie wysyłka. 20 euro z niemiec (paczka max 1 kg) to dla mnie przesada a co dopiero 145..
Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

bo na ebay'u jest inaczej niż alledrogo, iż kupując więcej przedmiotów za przesyłkę płacisz tylko jeden raz.

Jeśli na aukcji nie ma dodatkowej opcji każdy następny przedmiot, to w takim razie musisz pisać do sprzedawcy i się pytać o łączne koszty przesyłki zakupu kilku sztuk tego samego towaru
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

matej_mlody
Użytkownik
Własnie na allegro mam wage przedmiotu sumuje i płace. A gdzie można znaleźć tą opcje łączenie kosztów? Zobaczymy co mi odpisze sprzedawca, oczywiscie jeszcze nie dokonałem zakupu.
Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

Powtarzam jeszcze raz tu nie jest tak samo jak na alledrogo.

A gdzie można znaleźć tą opcje łączenie kosztów

nie ma takiego czegoś

a to co pisałem wyżej (dodatkowej opcji każdy następny przedmiot) tzn jeśli wysyłka jednego przedmiotu kosztuje 2 euro, nast. 1,50 euro, towar powiedzmy 1 euro. To sumujesz 2*1 + 2 + 1,50 = 6,50

Wygląda to tak jak poniżej
http://img22.imageshack.us/img22/2050/kadynast.jpg

Jeśli takiego czegoś nie ma to piszesz do sprzedawcy i się pytasz o łączne koszty przesyłki. Sprzedawca się może zgodzić, ale wcale nie musi.
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

dodam tylko ze niektorzy sprzedawcy zawyzaja oplate za przesylke aby prezentowac konkurencyjne, na pierwszy rzut oka, ceny.

Od oplaty za przesylke nie placi sie na ebay prowizji.
Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

matej_mlody
Użytkownik
Okej, jutro zapewnie odpisze więc dam znać czy się udało. Pozdrawiam
Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

To po co rzucać nazwą Alledrogo jak przesyłka wychodzi tam Alletanio

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Zakup wielu przedmiotów a przesyłka

Witamy w gronie uszczęśliwionych przez ponadnarodowy koncern e-bay.

Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź