PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

No te łajzy z PayPal coś kombinują 

Otworzyłem spór i przypadkiem nic nie mogę zrobić no no nowy sposobik oszukiwania ?

Ot przypadkiem stronka nie działą a kupujący machnie ręką coś mnie tu śmiedzi nie ładnie 

Dziś telefonik nie działą ale jutro to ja tam zadzwonie i nie będzie miło.

Myślałem że to może wina przeglądarki ale po sprawdzeniu na 3 jedno jest pewne to nie wina przeglądarki.

 

Wiadomość 1 z 11
ostatnia odpowiedź
10 ODPOW. 10

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

Ale to nie ostatnie diałanko Paypalika

Np znajdż na stronie zgłaszanie problemu do tranzakcji .... o nie teraz nie jest tak ze jest na pierwszej stronie...

Chcesz zgosić problem ? .... e... a ... jak ?

No właśnie tylko możesz wejść na tranzakcje i tam coś kombinować stary widok jest OFF 

 

Wiadomość 2 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

No i widać ze paypal gra w h... ja 

Zadzwoniłem Pan ewidentnie mnie zbył pierwsze głupie pytanie jaką przegladarkę używam .... 3 używam i na żadnej to nie działa !

A Pan że to zgłosi ale widac było że ma to totalnie gdzieś podał mi adres email w sprawie samego sporu ... i dalej zlewka .

 

Widać coś kombinują na zasadzie zlać gosćia i nie trzepać się z tematem. Jak że mnie to nie dziwi po woli firemki zaczynąją miec zasadę max zysku i zero kosztów i problemów trzepać frajerów ile się da. I zbywać jak się da.

Robi się ciekawie.

 

Wiadomość 3 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

Sprawdzona 4 przeglądarka i to samo ewidentnie bład jest generowany celowo !!!

zawsze przezuca z automatu na stronę 

https://www.paypal.com/resolutioncenter/billing/entry?action=fullpageerror

Czyli celowe przezucanie na błąd.

Wiadomość 4 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

Zrobiłem zgłoszenie 

Jak by ktoś nie wiedział wersja EN paypala posida forum 

wiec sobie pozwoliłem zrobic tam wpis na razie grzeczny 

https://www.paypal-community.com/t5/Disputes-and-Limitations/bd-p/5

 

Jak nic to nie da będzie soczysty.

Wiadomość 5 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

I cisza ...

Jest sposób na rozwiazanie problemu ? Nie rozwiązujac go ?

Jest 

I tak kupujący nic nie może zrobić sprawa nie rozwiązana ... 

Paypalik kaskę przytuli 

Wiadomość 6 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

A tym czasem w PayPalu

...

Dziś zadzwoniłem ... nie no Pan się zajmnie na pewno pewno da mi odpowiedź mailową do jutra.

A na 4 zgłoszenia inne maliowe i jedno telefoniczne (poprzednie) nic. 

Cisza.... 

Ciekawe czy coś się zmieni ... obstawiam że 

Jak bład jest tak będzie dalej 

I że albo się ze mną nikt nie skontaktuje jutro (80%) albo 20 % powiedzą że pracują nad tematem i nic ...

 

Wiadomość 7 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

I co tam ... słychać oczywiście **bleep** Słychać ...

Nikt nic nie napisał i nie napisze ...

No co trzeba będzie zrobić 

No nic założe kolejne konto ... zobaczymy czy bedą takie same "efekty" 

Być może to ten sam problem co mam z kontem na ebayu gdzie nie moge składac najlepszej oferty (oczywiście w PL wersji ebaya to w ogóle nie działa) choc jak to pisałem  znalazłem na to rozwiazanie fakt trochę upierdliwe ale jednak.

Przypuszczam że tutaj jest podobnie z tym ze tu obejścia tego problemu nie znalazłem a PalPal ma to w DU pIE  i to pełnym ryjem.

Sa 2 możliwości ale  to celowe działanie, albo po prostu maja to jak na ebay całkowicie w D Up ie. Nie mamy Pana płaszcza i co Pan nam zrobi.

 

Fakt obsługa i ebaya i palPal ryje dno w sumie to trochę dziwne do tej pory myślałem że jest to domeną Polskich firemek łuduś duduś.

Ale jak widać opanowało to cały świat... na budowali sobie Lemso Korporacji tam naprzyjmowali "mgr" a jak widać większość nawet na maila odpisać nie potrafi. 

Niestety takie sa czasy ... 

Najbardziej mnie bawią korpo informatyczne gdzie przyjmują kogo popadnie byle umiał pisac najprymityywniejszy kod i już jest myster informatykiem, przypuszczam  że i te problemy z tego mogą wynikać. 

Co będzie dalej strach myśleć ...

Wiadomość 8 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

Jedna z durnych odpowiedzi :

Ale sprawa już zamknięta więc co Pan chcesz sprawdzać ?

No żesz ... jeszcze czekam na maila typu ale o co chodzi ?

Co pan chce Płac i dup y nie zawracja.

Wiadomość 9 z 11
ostatnia odpowiedź

PayPal coś kombinuje UWAGA !!!!

Widze że bez założenia nowego konta ani rusz 

Bo z tymi d u r niami nie idzie się w żaden sposób dogadac.

Bedzie Fajnie jak na nowym koncie stanie się tak samo (a jest to wysoce prawdopodobne) 

Być może to cała akcja utrudniania wystepowania z roszczeniami. 

Na razie nic nie kupuję ale jesli się to nie zmieni (a zakładam że sie nie zmieni bo ci ludzie w ogóle nie wykazują nawet zaintereowania sprawą o jej rozwiazaniu nawet nie wspomne) to zakładam nowe konto tzn temu przypisze nowy email skasuje wszelkie wpisy i przypisane karty. A następnie nowemu konto przypiszę dotychczas stosowany email.

 

Wiadomość 10 z 11
ostatnia odpowiedź