anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wezwanie do przedstawienia rachunku -czy UC otwiera paczkę?

Witam, znajomi w Chinach polecili mi Sprzedawcę, którego znają i który jest też na eBay. Sprzedawca powiedział, że skoro tak, to on sprzeda mi to taniej poza eBay a gwarancją są moi znajomi!

Ponadto Chińczyk poszedł na całośc i zadeklarował GIFT MP4Player i 20$, a rzeczywiście jest to 10x droższy telefon. UC zatrzymał paczkę i standardowo żąda ode mnie rachunku.

 

Czy mam podać fakturę Chińczyka na 20$ -tak on sugeruje, mówi, że to jego sprawa za ile on mi sprzedał prywatnie towar...

Jednak UC przecież może sparwdzić co naparwdę jest w paczuszcze -czy mogę mieć z tego tytułu problemy? Deklaracja i faktura jest od Chińczyka i to nie moja sprawa -co robić?

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Wezwanie do przedstawienia rachunku -czy UC otwiera paczkę?

Doradzam prawde.

Dlatego kwestinuja bo 20 dolarow bo to jest smieszna cena. Gdyby bylo ze 100...

Podaj dowod ile zaplaciles. Wydruk z aukcji a jesli nie to z Paypal.

 

Nie odpowiadasz za to co napisal Chinczyk w deklaracji tylko za to co teraz zeznasz i zeznaj prawde

Celnicy wiedza jakie sa realne ceny, tak jak i my maja dostep do Internetu i wystarczy ze wystukaja slowo kluczowe ....

Moga wybrac swoja cene lub nawet skonfiskowac towar.

 

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Wezwanie do przedstawienia rachunku -czy UC otwiera paczkę?

Dla świętego spokoju tak właśnie zrobiłem, dołączyłem rachunek z PayPal, chociaż wątpię, żeby zaglądali do środka tej paczuszki.

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Wezwanie do przedstawienia rachunku -czy UC otwiera paczkę?

I ile ci policzyli?

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź