anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dość długi i trudny do zapisania / zapamiętania.

 

wer.war.olz.magazyn.warszawa@poczta-polska.pl

 

Dla pewności wysłałem też ukrytą kopię na:

 

kontakt@poczta-polska.pl

Wiadomość 421 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie


@macczar_13  napisał(a):

Hej, moja paczka leży w WER Warszawa od 23 marca. Czy mogę zadzwonić na ten numer i ten pan coś pomoże? PP niby przyjęła moje prośby o interwencję ale nic się nie zmienia.


Moim zdaniem - jak najbardziej, spróbuj.

 

Przygotuj sobie tylko zawczasu podstawowe informacje nt. przesyłki - czyli:

- jej numer trackingowy,

- jej zadeklarowaną wartość,

- przypuszczalną zawartość (lub chociaż informację, co nadawca mógł zawrzeć w opisie przesyłki).

 

Nie zapomnij gorąco podziękować ww. Panu za cierpliwość i oddanie sprawie, bo ze świecą szukać takich osób, zwłaszcza w branży logistyczno-przesyłkowej.

Wiadomość 422 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzięki za informacje!

Nic nie zrobiłam (nie wysyłałam maila ani nie dzwoniłam do "miłego pana") i paczka dzisiaj ruszyła, tak po prostu.

15.04 wylądowała na Okęciu (status "Odszedł Poland Warsaw") i dzisiaj 30.05 poszły wszystkie statusy godzina po godzinie, czyli:

- Nadejście przesyłki WER Warszawa

- Przyjęto w Polsce

- Kontrola celna

- Odprawa celna

- Wysłanie przesyłki

 

Polecam stronkę do śledzenia pkge.net

 

Wszystkim tutaj życzę dużo cierpliwości i dużo pieniędzy na porządnego kuriera przy kolejnej paczce! 

Wiadomość 423 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dzwoniłem do tego pana. Przyjął moje zgłoszenie i zorientował się co się dzieje z paczką. Niestety, paczka została podobno zablokowana przez system. Mają zgłosić usterkę oprogramowania do firmy dostarczającej ten system. Podobno tak się często dzieje. Niestety nie mam informacji, kiedy i czy w ogóle moja paczka zostanie przekazana do dalszej procedury.

Czy ktoś z Was był w podobnej sytuacji?

Wiadomość 424 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Od kilku dni próbuję się dodzwonić do "sympatycznego Pana" pod ten numer, który ktoś podawał wyżej. Niestety bezskutecznie. Sygnał jest ale nikt nie odbiera. Czy może ktoś dysponuje jakimś innym numerem, pod którym można byłoby zadzwonić w sprawie paczki. Pozdrawiam gorąco

Wiadomość 425 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, no to ja chyba mam podobny problem.

majiaho46_0-1656250097776.png

Powinienem się martwić? 

Wiadomość 426 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, moze ktos moze mi pomoc 🙂 Na poczatku maja kupiłam lalke bjd i od razu ja wysłąno, 24.05 opuściła USA i wyłądołąm w Okęcie Warszawa 28.05 i tu konczy sie sledzenie jakie dostalam od sklepu (mail priority) - Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on May 28, 2015 at 6:12 pm. The item is currently in transit to the destination. I Cisza. Dzwoniłam 2 razy do miłego pana i raz powiedział ze paczka jestw kraju i cierpliwosci a za drugim razem był juz w szoku ze ponad miesiąc nie ma paczki. Na dodatek nie ma jej u nich w Wer Warszawa i moze mi tylko mail napisać do swoich ludzi w Okęcie ale to nie wiele da, wiec mowił mi bym pisała reklamacje. Na dodatek na Poczta Polska pisze ze paczka 24.05 opuściła USA i nie ma jej dalej w kraju (tak mi kobieta powiedziała). Czy ktoś moze mi powiedziec co mam robic? Bo sklep w ktorym ja kupilam nie odp mi od 3 tyg na mail a to zaufany sklep bo ludzie tam kupuja i dostaja rzeczy szybko 😕

Wiadomość 427 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Paczka zaginela. Otworz spor na Ebay ze paczki nie otrzymalas a zwroca ci pieniadze.

Wiadomość 428 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ok ale niestety paczka nie była tu zakupiona, ten temat znalazłam jakiś czas temu przypadkiem jak szukałam rozwiązania, ponieważ jest nie za dobrze napisałam tu bo myślałam ze ktoś może mi jakoś pomoże 😉 

Wiadomość 429 z 439
ostatnia odpowiedź

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Odpowiadam sam sobie, bo sprawa ruszyła (bez żadnej interwencji z mojej strony- ebay podał przewidywaną datę doręczenia na 7-go i miałem zamiar do tej daty czekać):

majiaho46_0-1657038410932.png

 

Wiadomość 430 z 439
ostatnia odpowiedź