anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

A nie da się. Ja czekam na paczkę, która tez 26.11. wyleciała z LA i tyle ją widzieli. Drugi (list RE) wyleciał z NY 15.12 i tez ani widu ani słychu. Ostatnimi czasy szybciej i bardziej przewidywalnie docierają przesyłki z Rosji niż z USA. Ogólnie od jakiegoś czasu współpraca między PP i USPS się pogorszyła, nie wiem, z czyjej winy 😞
Wiadomość 311 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka wyslana 2/12/19 z Chicago do Warszawy, wedlug USPS tracking, wyladowala na lotnisku Okecie 8/12/19. Poczta Polska twierdzi ze paczki w Polsce nie ma. Po reklamacji zlozonej u USPS, okazalo sie ze paczka zostala wyslana do Arabii Saudyjskiej i tam znajdowala sie przez 14 dni!!! Udalo mi sie samej odnalezdz w ktorym miescie i na ktorej poczcie paczka sie znajduje (znajdowala). Niestety po dwoch tygodniach zostala wyslana z powrotem do USA. Moze dotrze do sprzedawcy, a moze nie. P.S Na poczcie Arabii Saudyjskiej powiedziano ze paczka przysla z USA a nie Polski!!!
Wiadomość 312 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

A po co się bawisz zwrot kasy PayPal a nie czekać na cud.

 

Wiadomość 313 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

witam wszystkich

lata mijaja, a problemy z usps nadal te same:

 

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on January 1, 2020 at 1:40 pm. The item is currently in transit to the destination.

 

i tutaj takie pytanie: czy lepiej samemu pisac do usps, czy zglosic do sklepu zeby oni reklamowali?

 

dodam, ze rodzaj przesylki to Priority Mail International Parcels 

Wiadomość 314 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on January 6, 2020 at 2:03 pm. The item is currently in transit to the destination .

 

Też czekam , od tygodnia nic. Zarejestrowane jako International Letter  . Problem w tym , że gdzie się skontaktować??

Wiadomość 315 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja bym jeszcze poczekał - moje w końcu dotarły po około 5-6 tygodniach od wysłania. Do tej pory z kilkudziesięciu przesyłek (w ciągu ostatnich kilku lat) trwale i bezpowrotnie zaginęły mi tylko (i aż) dwie. Więc tragedii nie ma.
Wiadomość 316 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No to dolacze sie do waszego grona,

Moja przesylka zostala wyslana z Palau przez USPS, podrozowala przez Hawaje, NY etc. 

No i oczywscie teraz slynne "  :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw"

Taki status jest od tygodnia.

Czy ktos kiedys probowal dzownic na te infolinie? Jak na razie nikt nie odbiera.

Paczka moze byc troche ciezka ( ze wzgledu na to, ze jest w niej grubsza ksiazka, nei ma zadnych plynow itd.), myslicie, ze bede musiala placic za nia clo? Jesli tak, to w jaki sposob skontaktuja sie ze mna celnicy?

 

Pozdrawiam i zycze wam wszystkim, zeby dotarly do Was wasze paczki.

Wiadomość 317 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

widzę że temat znany 🙂
paczka ma status: Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND od 2 tygodni i dalej cisza

Ale czy ktokolwiek znalazł roziązanie? gdzie dzownić? z kim rozmawiać? na kogo składać skargę? Poczta Polska twierdzi że nie ma fizycznie tej paczki w Polsce i nic z tym nie zrobi.

Wiadomość 318 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka też od 10.01.2020 jest na Okęciu, czyli minęło 20 dni... CO robić?

Wiadomość 319 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Taki status maksymalnie powinien się utrzymywać do 3 tygodni, jeżeli jest dalej cisza, kontakt ze sprzedawcą żeby ruszył temat u siebie, to zazwyczaj pomaga. Martwić się trzeba, jeżeli mija ok 6 tygodni i nic nie wiadomo. 2-3 tygodniowe lagi to niestety normalka
Wiadomość 320 z 439
ostatnia odpowiedź