anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Ja czekam już 3 tydzień...i też na Okęciu utknęła.Wszystkie miejsca z odprawami celnymi obdzwonione, porty lotnicze i ich magazyny i nic nikomu nie wiadomo 😮 Poczta zesrała się wielkim go8wnem w pory i widzi niebieskie stwory-zamiast podawać info z kursu drogi paczki.Myślicie że warto zadzwonić do USPS czy kupe to warte?

Wiadomość 261 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Nic nie zrobisz szkoda twojego czasu

 

Zgłosic ROSZCZENIE DO PAYPAL i się nie przejmowac zwrot kasy i tyle w temacie.

Ja tam nie czekam nie kombinuje. 

Paczki nie ma w terminie ROSZCZENIE w PayPal i wali mnie to ...

Wiadomość 262 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
 Mam problem z śledzeniem USPS. Od 19.11 na "trackingu" USPS jest info o opuszczeniu paczki z Okęcia do miejsca docelowego. To powiedzmy do przełknięcia. Paczka leci przez pół świata w parę dni a potem bryczką przedpotopową snuje się w naszym nadwiślańskim kraju. Niestety PP nie mam jej nawet zarejestrowanej w systemie. Dzwoniłem do USPS i mówią, że  podobno paczka w Polsce... Tradycyjnie  PP umywa ręce bo nie ma jej w systemie... O sortowni nawet nie mówię bo szkoda słów... Jakieś rady?
Wiadomość 263 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

No teraz nalezy sie spodziewać ze opóżnienai będą nawet kilku miesieczne

 

Nie kombinować ROSZCZENIA W PAYPAL nie czekać

 

Ja tak robie i nie kombinuje mija pierwszy termin dostawy wale roszczenie 

Reszta mnie wali

 

Nie będe sie prosił o swoje ...

Wiadomość 264 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Czy podochodzily wam te paczki? Mój tracking urywa się 8 października na Okęciu. Zrobiłam już wszystko co możliwe, nikt nic nie wie. Minęły 2,5 miesiąca. Pewno ktoś ukrad na lotnisku albo w drodze do sortowni. Właśnie odkryłam te forum i ciekawa jestem jak się wasze historie pokończyły? Czy to są jakieś masowe kradzieże...
Wiadomość 265 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Paczka wysłana USPS 26 XI 2018 z Kalifornii. Tracking kończy się na dacie 17 XII - departed from New York - Kennedy airport. Dziś mamy 8 stycznia 2019. Poczta PL twierdzi że przesyłka nie wkroczyła do kraju. Co robić? Podany wyżej w dyskusji nr tel do WER nie funkcjonuje. Dramat. Poczka 8.5 kg. Duża.
Wiadomość 266 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Roszczenie PayPal nie kombinować 

 

Inny fakt że PP ma ostatnio olbrzymie problemy czesto nasze Polskie paczki (prio czy K48) "ida" do 2 tyg....

No jest po swiętach ... ale czy się odkopali ? Tego nie wiadomo.

Ja też czekam na przesyłki sprzed 2 mies choć już dawno temu wystapiłem o zwrot kasy .... i go dostałem.

Nie ma co czekac.

 

Wiadomość 267 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

I jak wasze paczki ? Moja trafiła do PL 30 grudnia , widzę że trzeba uzbroić się w cierpliwość 😁
Wiadomość 268 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Mam podobny problem tylko że u mnie jest 21 grudnia departed z lotniska w nowym Yorku i potem 0 aktualizacji statusu a poczta polska odpisuje mi o reklamacji u nadawcy
Wiadomość 269 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Warto poczytac inne fora:

 

Most of the packages that transit Poland i have to call always USPS post office to make them move from Poland to their way to Romania,when packages arrived in Romania my family told me they look they were open and taped with different color tape i was send it,the polish scum post office worker or worker in custom they tamper the packages and if they don't find nothing interesting to steal they will tape back the package and let them go,most of my packages were nothing tempting to steal as i send secondhand clothes,and this happen to get stuck in Poland 3 times,sometimes for 10 days sometimes for 5 days,if it happen to transit Austria always package get fast and in time to Romania and my package never appear to open it,every single time when transit Poland my packages apepar open it,i assume Austrian people are honest and they are not lazy workers,is hard for me to predict if my package transit Poland or Austria,i guess depending what plane catch it in NYC JFK,if it transit POLAND always nightmare start

This a example how fast go in transit if you're lucky to transit Austria but if transit Poland you better have nothing valuable in your pocket and you better have your items insured and be prepare to call USPS customer service and to investigate your package and if you're lucky it would move after stay stuck sometimes even 2 weeks in Warsaw customs,above are primary examples,if you send package and transit Poland,one package that transit Austria will get faster to Romania,if it transit Poland took 1 month to make it to Romania,and i have to do numerous phone calls to USPS to track my package to make it move from Poland,and all my packages that transit Poland arrived with scanner tracking number code damage on the box and scrap it ,i hope USPS take notice and don't do business with the corrupt Polish corrupt postal service,if not i will not take any chances to ship anymore with USPS,i don't want to gamble my packages transit Poland.

 

źródło: https://polishforums.com/usa-canada/tracking-package-postal-system-sent-40561/2/

 

Wiadomość 270 z 439
ostatnia odpowiedź