anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

I tak nagle można śledzić piorytetowa paczke z USA nadana 7.12, dopiero od 15 stycznia na stronie PP. Oczka podróżuje po odziałach celnych. Dodam, ze czekam na nią w Bydgoszczy.
Status przesyłki:
Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa
Kontrola celna 2018-01-15 11:32 WER Warszawa
Wysłanie przesyłki 2018-01-15 21:47 WER Warszawa
Nadejście 2018-01-16 04:52 WER Pruszcz Gd.
Kontrola celna 2018-01-16 10:31 WER Pruszcz Gd.
Zwolniono po kontroli celnej 2018-01-16 10:33 WER Pruszcz Gd.
Wygeneruj Link
Wiadomość 171 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 172 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dostałem dziś paczkę, nadana w usa 27.12, w polsce 04.01 , czytajac wasze posty nie spodziewałem się tak szybko. Zastanawia mnie jedno, czemu nie dostalem do zaplaty cla i podatku? Paczka byla w wer warszawa, wer zabrze, na paczce naklejka : clo zabrze i naklejka o nie spelnianiu traktatu wspolnoty europejskiej art 9 i 10. Rozumiem,ze dostane teraz list z kwota do zaplaty? Tylko czy nie powinno to byc tak, zatrzymano na cle, wysylaja list, ja wysylam pliki z dokokana platnoscia, i na tej podstawie dokonuja obliczen?
Wiadomość 173 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczka dzis także dotarla i przeszła tez przez Wer Warszawa i wer Pruszcz, była pieczątka z celnego i rownież żółta naklejka o niespełnieniu traktatu. Odebrałam. Nie sadze, zeby cos jeszcze doslali. Cło opłaca sie do urzędu celnego jak paczka jest u nich.
Wiadomość 174 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Dla wszystkich którzy zakładają że wina leży po stronie poczty polskiej. Obstawiam że sam tracking USPS też nie jest jakoś szczególnie wiarygodny.
Według mojego np paczka leciała z Philadelphii do kolonii w zaledwie 4 godziny podczas gdybtaki lot trwa co najmniej 8 h .
Kolejna głupota paczka miała być wysyłana z kolonii do Warszawy dziś koło godziny 12.00 I na okeciu miała by być niby już teraz czyli dnia 18.00 od godziny 9.00
Problem w tym że każdy wam powie iż paczek nie da się śledzić na lotniskach paczki na lotnisku są traktowane jak bagaże dostają naklejki na loty i sru do lotów. Usps nie wie czy napewno paczka jest w Warszawie on zakłada tylko że paczka wtedy będzie na podstawie trasy lotniczej która wytyczyli dla paczki w centrum przesylowym. W większości jest to zgodne z ich założeniami Ale czasami mamy np sytuacje że jakiś lot jest odwolany opóźniony paczka nie trafi na czas na pokład samolotu wtedy robi się syf. I paczka grzecznie gdzieś po drodze w czarnej dziurze. Usps pokazuje że ta jest w Warszawie A ona tak naprawdę leży sobie na jakimś lotnisku pośrednim i czeka aż jakiś pracownik łaskawie zadzwoni do firmy nadawczej i uzgodni dalszy los paczki. Kiedy paczka dociera do Polski fizycznie jest zawsze na wstępie skanowania. I mamy komunikat zatrzymana przez urząd celny, dzieje się to tak naprawdę z automatu jak paczka trafi na sortownie
Wiadomość 175 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Sporo paczek zamawiam z Japonii głównie ems Japan post. Japan post który jak dla mnie jest najlepsza poczta na swiecie nie podaje tras samolotowyxh bo nie jest w stanie śledzić paczki na etapie między jej nadaniem A między zeskanowaniem w centralnym węźle kraju docelowego. Kilka razy potwierdziłem sobie to bo na paczce są naklejki z lotnisk i generalnie paczki w Polsce są spakowane jako zatrzymane przez urząd celny do pół godziny od wyładowania samolotu z naklejki
Wiadomość 176 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

 
Wiadomość 177 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

I jak wasze paczki doszły??
Moja od wczoraj uzyskała status na usps że znajduje się w Okęciu na stronie poczty polskiej nic zero zmian. Chodź tak jak pisałem wyżej jestem świecie przekonany że kit nam cisną Amerykanie usps to według mnie najgorsza poczta na swiecis
Wiadomość 178 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam

 

Moja w drodze z US do Polski od 21.12

Na początku wszystko szło elegancko i sprawnie .

Ślad się urywa 29.12.2017 ....do dzisiaj cisza . Na stronie poczty polskiej brak takiej przesyłki 😞

 

Pozdrawiam

 

Tracking details

USPS Tracking UA924841455US
 
  • In Transit to Destination
  • Dec-29-2017, 12:35 PM
  • In Transit to Destination
  • Dec-28-2017, 12:35 PM
  • In Transit to Destination
  • Dec-27-2017, 12:35 PM
  • Arrived at Facility
  • Dec-26-2017, 09:35 AM, ISC MIAMI FL (USPS)
  • Departed USPS Regional Facility
  • Dec-26-2017, 09:35 AM, MIAMI FL INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER
  • Arrived at USPS Regional Facility
  • Dec-26-2017, 09:34 AM, MIAMI FL INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER
  • In Transit to Destination
  • Dec-25-2017, 12:25 PM
  • Arrived at USPS Regional Facility
  • Dec-24-2017, 12:25 PM, OPA LOCKA FL DISTRIBUTION CENTER
  • In Transit to Destination
  • Dec-23-2017, 12:37 PM
  • In Transit to Destination
  • Dec-22-2017, 12:37 PM
  • Departed USPS Regional Facility
  • Dec-21-2017, 20:37 PM, LITTLE ROCK AR DISTRIBUTION CENTER
  • Arrived at USPS Regional Facility
  • Dec-21-2017, 17:23 PM, LITTLE ROCK AR DISTRIBUTION CENTER
  • USPS in possession of item
  • Dec-21-2017, 11:00 AM, VILONIA, AR 72173
Wiadomość 179 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja (PM Express International):

Accepted at Post Office: 12.12.2017; Departed a transfer airport in Okecie: 22.12.2017; Processed through facility (WER): 13.01.2018; Out-of-Customs: 14.01.2018; Delivered: 15.01.2018 at 12:36 PM.

Pozdrawiam i zycze cierpliwosci!

Wiadomość 180 z 439
ostatnia odpowiedź