anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

hi.Widze że nasze paczki razem leżakowały.Niestety moja nadal tam leży:

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 7, 2017 at 12:41 pm. The item is currently in transit to the destination.
to jakieś szaleństwo!
Wiadomość 161 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam Wszystkich Zniecierpliwionych Oczekiwaniem,

 

Przez ostatnie 3 tygodnie, wlasnie to forum dawalo mi nadzieje, ze moja przesylka nadana w USA 12 grudnia (Priority Mail Express International; kurierska z planowanym terminem doreczenia 3-5 dni...) jednak sie odnajdzie... Tak wlasnie sie stalo kilka godzin temu, kiedy to zostala zarejestrowana w WER. Do dnia dzisiejszego, najnowsza informacja o losach przesylki brzmiala nastepujaco:

 

Your item departed a transfer airport in OKECIE, WARSAW, POLAND on December 22, 2017 at 1:05 pm. The item is currently in transit to the destination.

 

W oparciu o wszystko czego sie dowiedzialam w miedzyczasie, wyglada na to, ze problemem moze byc automatyczne sortowanie na lotnisku i przesylki, ktore maja kilku-tygodniowy status "departed a trasfer airport in OKECIE" rzeczywiscie podrozuja gdzies po swiecie zanim ponownie znajda sie w Warszawie. Ale to tylko moj domysl...

 

Pozdrawiam wszystkich z tego forum i trzymam kciuki, ze wszystkie przesylki szybko dotra do adresatow.

Wiadomość 162 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja paczuszka zmienila status: 15.01 godzina 8:00 , zatrzymana przez urzad celny, dodam ze na Okęciu była 04.01 . Przy okazji, Mam takie pytanie, sprzedawca na pacZce podał większą wartość niż ja zapłaciłem, oczywiste jest , ze urzad celny policzy od kwoty wartości podanej na paczce. Czy jest jakas możliwość, odwolac się, zawiadomic ich, ze kwota którą zaplacilem jest niższa, mam to zrobić po otrzymaniu i oplaceniu cla,podatku wyliczonego przez nich? Czy raczej odpuscic temat, bo nie warto sie z nimi spierać?
Wiadomość 163 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Kudwa **bleep**
Wiadomość 164 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Przed chwilą dzwoniłem na sortowanie. Dodzwoniłem się do działu przesyłek na terenie kraju, więc podali mi numer do zagranicznych. Oczywiście na zagranicznych nie odbierają 🙂

Kolejna próba - infolinia. I tu zaczyna się magia. Pani z infolinii twierdzi, że nie przyjęli takiej przesyłki. Jak powiedziałem, że po stronie US jest informacja o przylocie paczki do Polski, to rzeczywiście Pani sprawdziła i zasugerowała zgłoszenie reklamacji u nadawcy. Wspomniałem o wielu identycznych przypadkach z przesyłką, która "nie dotarła do nich" to kolejna sugestia z jej strony brzmiała: "Czekamy lub reklamujemy".

Dostałem od niej kolejny numer do sortowani czy coś i odziwo odbierają! ...ale nic nie słychać po drugiej stronie, a minuty lecą 🙂
Wiadomość 165 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Na tych ich śmiesznych infoliniach niczego się nie dowiecie, ja dzwoniłam już dosłownie wszędzie. Wpisują kod w system śledzenia, który jest ogólniedostępny na stronie PP, mówią to co my już wiemy i że mamy czekać, do widzenia. Ja czekam  na swoją przesyłkę od 28 października!!!! Sprawa została skierowana na policję. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Wiadomość 166 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Od 28 października??? To jakies nieporozumienie. I coraz mniejsza nadzieja, ze oczka dojdzie...
poczta polska nadaje sie do kraju 3 świata!!!
To ma być poczta XXI wieku?

Jastrzębski dzwoniłam wszedzie. Mam nawet nr kom na sortownie i kilka nr stacjonarnych. Nikt nie odbiera albo tel milczy. Po co sa te numery, nie wiem.

Moze ktoś w podobnej sytuacji mieszka blisko sortowni poczt polskiej Okęcie lub WER Warszawa i mógłby sie tam przejść?

Jak bedebw Warszawie to nie omieszkam tam pojechać.
Poli co zgłosiłam reklamacje i w USA i tu.
Moja paczka wysłana 7.12 ma od 15.12 status opuściła Okęcie.
Wiadomość 167 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Słuchajcie, udane po 5 min. w piątek napisałam maila konkretnego na adresy mailowe PP np. Reklamacje@poczta-polska.pl, skargi@... usługi.pocztowe@... z opisem sytuacji i z azanczylam, ze jesli do 17.01. Nie otrzymam paczki wówczas zgłoszę sprawę do wszystkich mediów. Dzis , dosłownie przed chwila, nagle zmienił sie status. Zobaczcie.

Tracking History

January 15, 2018, 11:32 am
Processed Through Facility
POLAND
Your item was processed through a facility in POLAND on January 15, 2018 at 11:32 am. The item is currently in transit to the destination.
January 15, 2018, 11:32 am
Held in Customs
WARSZAWA WER, POLAND
December 15, 2017, 2:36 pm
Departed
WARSAW, POLAND

Przypadek?

Dam znac czy paczka doszła.
Wiadomość 168 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cześć wszystkim, moja poaczka od 8 listopada stoi na okęciu i nic. Dam znać jak przyjdzie.

Wiadomość 169 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

W jeden dzień aż kilka zmian statusu. Zatrzymana na cle WER Warszawa.
Tracking History

January 15, 2018, 4:13 pm
Held in Customs
WARSZAWA WER, POLAND
Your item is being held in Customs at 4:13 pm on January 15, 2018 in WARSZAWA WER, POLAND.
January 15, 2018, 11:32 am
Processed Through Facility
POLAND
January 15, 2018, 11:32 am
Held in Customs
WARSZAWA WER, POLAND
December 15, 2017, 2:36 pm
Departed
WARSAW, POLAND
December 10, 2017, 3:25 pm
Departed
SAN FRANCISCO, UNITED STATES

Czekam dalej.
Piszcie reklamacje odręcznie na te adresy mailowe. Nie tylko u mnie zadziałało. Moze to przypadek, ale co Wam szkodzi.
Wiadomość 170 z 439
ostatnia odpowiedź