anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Zakupiłam torebkę w sklepie w USA. Przesyłka została nadana USPS dnia 11lutego.

 

Dostałam numer przesyłki abym mogła ją śledzić i wszystko szło dobrze do dnia 15 lutego kiedy to pojawiła się informacja :"Your item departed a transfer airport in Okecie, Warsaw, POLAND on February 15, 2015 at 5:12 pm. The item is currently in transit to the destination."

 

Od tego czasu nic. Cisza.

Sprawdzałam na stronie Pocztex-u i tam pisze tylko :

Nadanie przesyłki2015-02-11 02:07International Postal System
Wysłanie przesyłki2015-02-14 00:20

ISC LOS ANGELES CA (USPS)

 

Zero informacji, że jest w PL.

Dzwoniłam do Pocztex-u i chyba do urzedu celnego do działu przesyłek zagranicznych, ale tam powiedziano mi, że niemożliwe, że jest w Polsce, bo na lotniku może być max 3-4h, a potem idzie szybciutko do nich i oni tego samego dnia przekazują do dostarczenia.

 

Proszę napiszcie co mam teraz zrobić, bo boję się, że przesyłka zaginie.

Wiadomość 1 z 439
ostatnia odpowiedź
438 ODPOW. 438

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Moja też przez Frankfurt. Może zaginą kontener. Wszyscy mamy ten sam problem. Od 13.11 Okęcie.
Wiadomość 101 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Cóż, odkąd PP znów przestała traktować first class jako przesyłki rejestrowane - pierwszy raz od dawna straciłem przesyłkę 😞 PP niestety podwyższa tylko ceny, jakość srednio. Wiem, że to kłopot, ale przesyłki za ktore płaci się 20$ nie powinny ginąć bez śladu 😞
Wiadomość 102 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Próbował ktoś użyć "find missing mail" przez USPS? Mi cały czas wyskakuje "Error: 500 - Error UNK404 - Internal failure. Request support for Error UNK404". Generalnie myślę, że skoro wszystkie paczki z 13.11 urywają się na Okęciu to jest to lepsza sytuacja niż gdyby kwestia dotyczyła jednej. Mam nadzieję, że zwyczajnie ta partia nie została jeszcze rozptarzona. Nie da się przecież zgubić całego kontenera...

Wiadomość 103 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

sam jestem ciekawy co tam sie wyprawia .Poczta mi wysłała takie cuś czyli tak by było że to jeszcze w Niemcach jest 

"Szanowny Panie, 

Wskazana przesyłka nie została zarejestrowana w systemie śledzenia na terytorium Polski: 
http://emonitoring.poczta-polska.pl/?numer=HJ684089920US 
Dopóki przesyłka fizycznie nie dotrze do naszego kraju nie będziemy mogli ustalić jej aktualnego statusu. Termin doręczenia przesyłek do Polski określa operator pocztowy w kraju nadania. Terminy uzależnione są od rodzaju usługi i drogi jej kierowania. 

Wiadomość 104 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, jakieś nowe info o Waszych paczkach? Dalej Okęcie od 13.11.2017
Wiadomość 105 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Widać, że u kolegi "skmaxmil" się ruszyło - kontrola celna! 🙂 Mam nadzieję, że wkrótce i nasze paczki zaliczą jakiś postep.

Wiadomość 106 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, ja mam taki sam problem. Wysłana 4 listopada lotniczą z Chicago, tez była w Franfurcie. Na poczcie, w celnej też nie mają jej. TO GDZIE JEST !???

http://www.17track.net/pl/track?nums=LH024169575US

 

Jakaś masakra...

 

Jak coś się zmieni to napiszę tutaj, jak u kogoś status się też zmieni piszcie albo gdzieś zadzwonić czy coś...

 

Pozdrawiam.

Wiadomość 107 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Witam, cuda się zdarzają. Kontrola celna wer Warszawa.jak nadawali paczki i płynęły Titaniciem były szybciej
Wiadomość 108 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

U mnie też WER Warszawa - kontrola celna. Miesiąc i 5 dni... cytując klasyk, "mają rozmach..."

Wiadomość 109 z 439
ostatnia odpowiedź

Dot.: Tracking z USPS kończy się na lotnisku w Warszawie

Równiutko miesiąc od lądowania na Okęciu, ktoś ma jakąś metodę, jakieś nr pod którymi uda się zlokalizować przesyłkę ? 

Wiadomość 110 z 439
ostatnia odpowiedź