anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Status w order details - zakupy z USA

Witam,

 

Mam kilka pytań odnośnie statusu przesylki, zakupiłem na ebay w drodze licytacji telefon, dzień później został nadany, otrzymałem swój nr przewozowy. 

 

Pytanie 1. Czy to normalne, że po wejściu w swój nr przewozowy jest wyświetlane: 

Delivery package 1 of 2 a poniżej mam Delivery package 2 of 2

 

Pytanie 2. Dziś zmienił się status dolnego "Delivery package 2 of 2" na "delivered". Czy to normalne? Górny "Delivery package 1 of 2" ma status "in transit".

 

Pytanie 3. Jak wyglądają kolejne statusu? Jak wspomniałem w "package 2 of 2" mam "Delivered" i jestr "odajkowany" na zielono. A w "package 1 of 1" staus obecny to "Delivered to US Shipping Center-Delivered".

 

Pierwszy raz kupuje coś ze stanów, stąd takie pytanie, proszę o wyrozumiałość 🙂

Wiadomość 1 z 8
ostatnia odpowiedź
7 ODPOW. 7

Status w order details - zakupy z USA

Jeszcze jedno pytanie, mam taką opcję wysylki:

Shipping service: International Priority Shipping

Jej status mogę śledzić wyłącznie na ebay, gdy chce sprawdzić na USPS to nie znajduje takiego numeru.

Numer nadania zaczyna się od: UPAAA czyli jest inny niż USPS.

Wiadomość 2 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Czy ty kupiles przedmiot od sprzedawcy ktory jest zarejestrowany w Global Shipping Program?

Podaj numer aukcji i trackingu

Wiadomość 3 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Tutaj znalazlem link do Twojego pytania.Mysle ze to pomoze

Jezeli chodzi o ta paczke to sie nie martw -Napewno dojdzie

Te pierwsze literki UPAAA oznaczaja firme kurierska w United Kingdom-mozesz wejsc na ich webside www.13-ten.com i tam sprawdzic gdzie jest przesylka.  Jezeli nic tam nie zobaczysz to tez sie nie przejmuj nie ty pierwszy i nie ostatni masz ten problem 

Tutaj wysylam ten link to prosze poczytac   http://community.ebay.com/t5/Packaging-Shipping/The-tracking-no-of-my-parcel-is-started-with-UPAAA/q...

Wiadomość 4 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Dzięki za pomoc.

Tak, kupiłem od sprzedawcy, który jest w tym programie, do kosztów przesyłki ($18) doliczono mi około $28 tytułem "import charges". Na stronie, którą podałeś po wpisaniu mojego tracking nr widnieje napis "not yet received at 13ten." 

 

Będę informował jak zakończyła się sprawa.

Wiadomość 5 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Pamietaj tylko ze w razie gdy jej nie otrzymasz to masz 45 dni do reklamacji. 

Wiadomość 6 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Zadałem pytanie ebay: jaka firma w Polsce dostarcza przesyłki w ramach programu global shiping.

 

Odpowiedź otrzymałem bardzo szybko, po 5h:  przesyłka została przekazana do firmy InterPost co ważne zmienia ona swój numer nadania. W wiadomości od ebay od razu podali mój numer z panelu oraz nowy numer.

 

Czytając szybko przestraszyłem się, że to inPost 🙂 na szczęscie to INTER POST, jednak na ich stronie nie widzę możliwości śledzenia przesyłki. Czekam cierpliwie dalej. 

Wiadomość 7 z 8
ostatnia odpowiedź

Status w order details - zakupy z USA

Otrzymałem przesyłkę! 

Zamówiona 26 stycznia dotarła do mnie 6 lutego. Przesyłkę dostarczyło DHL. 

 

 Tak wyglądały poszczególne etapy:

Time and datePlaceMessage
Monday, Feb. 3, 2014N/AIn Transit with Destination Carrier
Friday, Jan. 31, 2014N/AShipped from US Shipping Center to International Destination
Thursday, Jan. 30, 2014N/ACustoms Documentation and Labeling
Thursday, Jan. 30, 2014N/AProcessing at US Shipping Center
Wednesday, Jan. 29, 2014ERLANGER, KYDelivered to US Shipping Center-Delivered
Wednesday, Jan. 29, 2014ERLANGER, KYIn Transit-Arrival at Post Office
Wednesday, Jan. 29, 2014CINCINNATI, OHIn Transit-Processed through USPS Sort Facility
Tuesday, Jan. 28, 2014LAS VEGAS, NVIn Transit-Depart USPS Sort Facility
Monday, Jan. 27, 2014LAS VEGAS, NVIn Transit-Processed at USPS Origin Sort Facility
Monday, Jan. 27, 2014LAS VEGAS, NVIn Transit-Dispatched to Sort Facility
Monday, Jan. 27, 2014LAS VEGAS, NVIn Transit-Acceptance
Wiadomość 8 z 8
ostatnia odpowiedź