anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedawca anulował wygraną aukcję i zwrócił kasę

Wylicytowałem rzadki model zegarka i tanio . Sprzedawca chciał anulować zakup i zwrócił kasę przez PayPal Ja odmówiłem anulowania aukcji . Czy Ebay pomoże ? Czy sprzedawcę czeka jakaś kara oprócz np Mojego negatywu. Zwrot kasy w 2 dni po zakończeniu aukcji Napisał ze zgubił zegarek. Niewierzę w to myślę że dostał lepszą ofertę po za Ebay. Proponowałem jakieś zadośćuczynienie , odmówił . Co teraz robić ? Sławek

Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Dot.: Sprzedawca anulował wygraną aukcję i zwrócił kasę

szkoda Twojego czasu i nerwów , nic z tym nie zrobisz , pozostaje Ci negatywny komentarz.

Kase oddał więc dla ebay temat zamknięty.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Dot.: Sprzedawca anulował wygraną aukcję i zwrócił kasę

Jeśli zakup jest na ebay.pl 

 

to sprzedawce i kupujacego obowiazują umowy kupno/ sprzedaz i obowiazek finalizacji  itp. ALE TYLKO W PL

 

z zagranicy jest tak ze jak mu sie odwidzi sprzedaz - to poprostu nawet kase trzyma i oddaje po 6 tygodniach po sporze a wcale nie miał zamiaru nawet wysłać przesyłki do PL  😕

 

norma to zgubienie/ zniszczenie / zalanie /

 

(unikalny mis pluszowy LE przechowywany przez cały czas tylko w orginalnym kartonie ----> a potem nagle "zachlapany farbą olejną" nastepnie po próbie kupienia taniej ----)> zalany cały i odrazu wyrzucony na smieci bez fotek TYLKO zwrot kasy )

 

 

zgłoś do obsługi "naruszenie zasad" obserwuj czy ten sam zegarek nie pojawi się za np. 1 miesiąc

 

jesli towar jest unkalny to sie zadarza - ty wygrasz za 60 + wysyłka do PL = problem

 

a ktoś z kraju proponuje na konto bankowe 80   i tak po 2 dniach "towar uleg zgubieniu "

Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź