Sprowadzanie towarów z USA

kkozlowska85
Użytkownik
No dobrze, upatzyliśmy już sobie sklepy i produkty które chcemy w nich kupić i co dalej? Przesyłki z różnych sklepów kosztują dość dużo warto więc zastanowić się nad otwarciem adresu pocztowego w USA i po zakończeniu zakupów sprowadzeniu wszystkiego hurtem do kraju.

Aby dokonywac zakupów ze Stanów Zjednoczonych od kilku miesiecy juz uzywam uslug wysylkowych www.Viaddress.com, i jestem calkiem zadowolona... Glównie uzywam ich przy zakupach na Amazon.com i Ebay.com i nie mam zadnych zastrzezen.

Rejestracja jest darmowa na www.viaddress.com. Daja ci twój wlasny adres w Stanach na który mozesz dokonywac zakupów w kazdym amerykanskim sklepie a nastepnie przeslac towary z tego sklepu do swojego kraju.

Jesli amerykanski sklep nie akceptuje miedzynarodowych kart kredytowych, Viaddress moze dokonac zakupu w twoim imieniu, bez dodatkowych oplat, i przeslac go do ciebie. Ty tylko placisz za przesylke.
Wiadomość 1 z 7
ostatnia odpowiedź
6 ODPOW. 6

Sprowadzanie towarów z USA

Viaddress sa dosc dobra firma ale dostarczaja paczki w dosc odleglych terminach. Ceny jakie opferuje tez nie sa zbyt konkurencyjne dlatego wybralem Arotransport ktory szczyci sie rekordowo krotkimi terminami dostawy, najnizszymi cenami a taze niskim odsetkiem paczek zatrzymywanych na granicy.

www.arotransport.com
**************************************
Wiadomość 2 z 7
ostatnia odpowiedź

Sprowadzanie towarów z USA

defcon4x4
Użytkownik
Mam pytanie:
Ile średnio wynosi czas dostawy z USA do PL drogą morską?
Wiadomość 3 z 7
ostatnia odpowiedź

Sprowadzanie towarów z USA

Arotransport, Polonez, Polamer, Doma 4 do 6 tygodni
zatrzymaqnie na cle moze to wydluzyc o 2 tygodnie
**************************************
Wiadomość 4 z 7
ostatnia odpowiedź

Sprowadzanie towarów z USA

sklad.rzeczy.ladnych
Użytkownik

Jak to polskie porzekadło mówi.." co tanie to drogie"..


ja wysłałam paczkę z pod CHICAGO przez AROTRANSPORT ..może i byli tani konkurencyjni w stosunku do DOMA czy POLAMERU ...ale czekam 10 TYGODNI I DALEJ PACZKI NIE MA. A na maile co się dzieje z paczką odpowiadają, że już właśnie wiozą do domu..a paczki po 5 dniach dalej nie ma.


UWAZAJCIE NA AROTRANSPORT!

Wiadomość 5 z 7
ostatnia odpowiedź

Sprowadzanie towarów z USA

1234kaufer5678
Użytkownik

www.viaddress.com




Nigdy , ale to nawet przez chwilę , niech wam nie przychodzi do głowy aby skorzystać z usług tej złodziejskiej firmy . Mają tak opracowany system jak okraść klienta z kasy w świetle prawa . Ja sie pokusiłem raz i całe szczęście że jestem w plecy tylko 66 USD . Pamietaj nigdy VIADDRESS !!!

Wiadomość 6 z 7
ostatnia odpowiedź

Sprowadzanie towarów z USA

Moze opisz szczegoly dlaczego nie polecasz a nie takie ot poprostu NIE bo NIE i juz.

Wiadomość 7 z 7
ostatnia odpowiedź