Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

Mam pytanko wygrłame aukcje butów w austriaka i jak mam zapłacić za zakup skoro nie mma konta paypal ? I czy moge jakoś sie wycofać z aukcji gdyż pisałem do niego po angielsku po niemiekcu a ten nie odpisuje i nie wiem co robić.











Z gory dziękuje za odpowiedź.:)

Wiadomość 1 z 12
ostatnia odpowiedź
11 ODPOW. 11

Re: Proszę o pomoc

jesli nie odpowiada to twoja rola jest zakonczona.


 


Plac tylko przez Paypal.

**************************************
Wiadomość 2 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

Właśnie odpowiedział ale z bardzo dużym opóźnieniem , napisałem do niego czy może jakoś anulować aukcje gdyż nie mam konta bankowego i nie mam jak zapłacić prze pay pal oraz w zwykłym banku jest to nie opłacalne . 
I dzisiaj (28.05.12) przyszła mi wiadomość że nie może nic zrobić. Moje pytanie jest czy moge jakoś uniknąć od płacenia za ten zakup bez jakiś dużych koszów ? I czy on rzeczywiście nie może jakoś anulować tej aukcji ?

Wiadomość 3 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

Właśnie odpowiedział ale z bardzo dużym opóźnieniem , napisałem do niego czy może jakoś anulować aukcje gdyż nie mam konta bankowego i nie mam jak zapłacić prze pay pal oraz w zwykłym banku jest to nie opłacalne . 
I dzisiaj (28.05.12) przyszła mi wiadomość że nie może nic zrobić. Moje pytanie jest czy moge jakoś uniknąć od płacenia za ten zakup bez jakiś dużych koszów ? I czy on rzeczywiście nie może jakoś anulować tej aukcji ?

Wiadomość 4 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

napisał Ci już kolega wyżej, to ja napiszę krótko i na temat olej to


 


nega i neutrala od niego nie dostaniesz, bo sprzedawcy wystawiają tylko pozytywy :), zaległej płatności za przedmiot na koncie nie będziesz miał, bo to "łapie" tylko na paypal, tu jest przelew więc nie ma mowy


 


normalnie mozna anulować aukcje, i to się da tylko nie wiem jak to wygląda jak na aukcji był tylko przelew (chyba napiszę do serwisu i się dowię, będę wiedział na przyszłość :D)

Wiadomość 5 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

Aha. Dziękuje za pomoc. A jeszcze chciałbym zadać ostatnie pytanie upeniając sie gdyż jestem nowy w tych sprawach. Czy nie bede mial jakiś kłoptów prawnych(procesów itp.) za to że nie wpłace tych pięniedzy którymi rzekomo ma być obciążone moje konto , za to że nie zapłaciłem za dany przedmiot. Z góry dziękuje za pomoc i po odpowiedz zamykam temat.:)


Wiadomość 6 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

nic Ci nie grozi, śpij spokojnie 🙂

Wiadomość 7 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

na aukcji byl paypal ale ja chcialem to rpzleac zwyklym bankiem ale zakup jest juz nie opłacalny dalatego sie pytałem

Wiadomość 8 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

mihau126
Użytkownik

Aha  Rozumiem już źle przeczytałem , jeszcze chciałbym sie dowiedzieć jak mam rozwiązać tą sprawe (zapomniałem wcześniej napisać) tzn jak anulować tą aukcje ? gdyż chce mieć już to z głowy i nie chce żadnych kłopotów.

Wiadomość 9 z 12
ostatnia odpowiedź

Re: Proszę o pomoc

Anulowac aukcje mozna, ale tylko sprzedawca moze rozpoczac proces.



Info tutaj: http://pages.ebay.pl/help/sell/cancel-transaction-process.html



Odnosnie PayPal... Konto PayPal mozesz zalozyc (i tylko nim plac na eBay, inne metody Cie nie chronia). Konto PayPal mozna doladowac, poczytaj tutaj:



https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=PPnmPJfQryhpZkW227l4LZn8n3nXbxHCqhDy08Gww1N72y...

Wiadomość 10 z 12
ostatnia odpowiedź