Poradzcie co zrobić.

19avatar77
Użytkownik
Witam
Pierwszy raz dokonalem zakupu i chcialbym sie poradzic co w mojej sytuacji zrobić.
Za przedmiot zaplacilem 6 lutego, do tej pory nie dotarł.
Sprzedajacy wyslal go 9 marca i podal tracking nr. Mam informacje, że gdzieś ta paczka bladzi po świecie ale ile to potrwa zanim ja dostane to nikt nie wie. Ponieważ na na składanie reklamacji PP (tak bylo płacone) jest do 45 dni a to juz w poniedziałek minie. Mam pytanie jak sie chronić na wypadek gdyby coś było nie tak. Zakladam że paczka kiedyś dojdzie ale jak ją otrzymam to dopiero sie przekonam czy to co tam jest to towar, który zamawialem. Zakładać spór, że nie dostalem przesyłki? Podkreślam że teoretycznie wiem, że to jest wysłane ale ciezko mi rozszyfrować czy sprzedający miał specjalnie przemyslane żeby opóżnić wysłanie z jakiś powodów i żeby przesyłka nie dotarła w przeciągu tych 45 dni.
Pozdrawiam
Wiadomość 1 z 3
ostatnia odpowiedź
2 ODPOW. 2

Poradzcie co zrobić.

tak, otwieraj spór i to szybko, nie czekaj na zapewnienia sprzedawcy, sprzedawcy nie lubią jak się im otwiera spory

a w międzyczasie zadzwoń 225481356 (nie pracują tylko w niedziele; tak to możesz dzwonić 24 godziny na dobę) jest to numer do sortowni Warszawie -- ten numer dotyczy tylko -- paczek wysyłanych z zagranicy do Polski ((poczta))

numer sprawdzony, ja zniego korzystam dość często

Myślę, że działanie było celowe.

I tak jesteś cierpliwy, ja otwieram spory już po max 14 dniach.

Zawsze możesz wystawić odpowiedni komentarz to się nauczy na przyszłość, zwrotnego nie dostaniesz bo sprzedawcy mogą wystawiać tylko pozytywy i żadne inne.

Powodzenia
na pytania odpowiadam tylko i wyłącznie na moim oficjalnym fanpage'u na facebooku http://www.facebook.com/pages/pierebay/265041323615805?ref=hl
zalajkuj o odpowiedz na pytanie. Dzięki. Na PW wiadomości nie odpowiadam. Thx
Wiadomość 2 z 3
ostatnia odpowiedź

Poradzcie co zrobić.

19avatar77
Użytkownik
Ok,dzięki.
Dzisiaj dzwoniłem na reklamacyjny 225481196 ale paczka nadal do kraju nie dotarła wg ich danych. Najwyraźniej nie ma najmniejszych szans, że dostanę ją do poniedziałku bo pozostaje jeszcze kwestia odprawy. Usps ostatnia informacje trackingu datuje na 14 marca:
International Dispatch, March 14, 2010, 8:28 pm, FOREIGN CENTERJERSEY CITY NJ 099.
Otwieram spór, a jutro popytam pod numerem który podałeś.
Dzięki, pozdrawiam.
Wiadomość 3 z 3
ostatnia odpowiedź