Pomóżcie !

Witam wszystkich proszę o rade nie wiem co zrobić, 30 października sprzedałem do Brazylii 2 koszulki, po 2 tygodniach czasu użytkownik poprosił o numer przesyłki więc mu podałem, po 3 tygodniach wniosł sprawe do ebaya o zwrot pieniedzy które niestety dostał, a patrzac na sledzenie paczka lezała gdzieś w Brazyli, czekałem i czekałem kiedy wróci gdyż zauważyłem że 16 lutego kupujący odebrał paczke i przesyłka została dostarczona, zostałem bez koszulek i bez kasy. na ebayu nic nie moge zrobic bo mineło już 60dni mam oczywiscie wszystkie numery sporów aukcji dostawy itp. Dziękuje za każdą pomoc !

Wiadomość 1 z 4
ostatnia odpowiedź
3 ODPOW. 3

Pomóżcie !

Otwórz sprawę w paypal o zwrot pieniędzy i przedstaw wszystkie dokumenty. Aczkolwiek z tego konkretnego kraju z odzyskaniem kasy może być trudno.Emotikon: Smutny

Wiadomość 2 z 4
ostatnia odpowiedź

Pomóżcie !

Nic nie mogę zrobić mineło 90 dni

Wiadomość 3 z 4
ostatnia odpowiedź

Pomóżcie !

Mimo wszystko zgłosiłabym to do paypal, bo jest to ewidentne oszustwo. Jeśli oni nic nie zrobią, to raczej nikt już nie pomoże.

Na paypal kupujący ma 180 dni na otworzenie sporu, nawet po tym czasie regulamin przewiduje zablokowanie płatności,  jak jest w wypadku sprzedających nie udało mi się  znaleźć... Nie wiem skąd masz te 90 dni?

Napisz do paypala, zanim odpiszą dostaniesz link do informacji.

Wiadomość 4 z 4
ostatnia odpowiedź