anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

Witam serdecznie

 

Mam następujący problem. Zapłaciłem za kupno przedmiotu + wysyłke razem z opłatami importowymi :

Suma częściowa: US $300,00 Wysyłka i obsługa: US $170,34 Opłaty importowe: US $94,59

 

Jednak osoba sprzedająca otrzymała tylko 401$.

Moje pytanie gdzie reszta pieniędzy i dlaczego przy odbiorze mam zapłacić jeszcze 550 zł na odbiór skoro w aukcji były zawarte wszystkie opłaty związane z przesyłką ? Oczekuję wyczerpującej odpowiedzi ponieważ w tej chwili po zapłacie za całość znikło 163,93$ i dodatkowo mam do zapłaty jeszcze 550 zł na poczcie.

Wiadomość 1 z 5
ostatnia odpowiedź
4 ODPOW. 4

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

czy zakup lub platnosc paypal miala adnotacje o programie wysylki miedzynarodowej? 

http://pages.ebay.pl/help/buy/shipping-globally.html

 

jesli tak, zadzwon do obslugi paypal bo to oni przekazuja czesc platnosci kupujacego do centrum wysylkowego ktora uwzglednia oplaty importowe

Wiadomość 2 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

Wg. zapewnien Ebay nie powinienes nic placic przy odbiorze poniewaz oplaty graniczne zostaly oplacone z gory.

 

Napisz do Ebay a takze do urzedu celnego ktory naliczyl oplaty  - wpierw zadaj pytanie na poczcie wyjasniajc w czym rzecz.

 

Moze to jakas pomylka a moze wartosc ktora podales na Ebay nie zostala zaakceptowana przez urzad celny i uzyli wlasnej, wyzszej wyceny.

Wiadomość 3 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

Przepraszam, mialo byc: "wartosc ktora podal sprzedawca...."

Wiadomość 4 z 5
ostatnia odpowiedź

Kupno wysyłka, opłata improtowa z USA - pieniądze zniknęły

Ebay odpisuje tylko cały czas, że nic nie powinienem płacić na poczcie i ciągną to jak krew z nosa a paczka wisi na poczcice...

Wiadomość 5 z 5
ostatnia odpowiedź